סגור

מירי רגב עקצה את מכבי תל אביב - ומיהרה להתנצל באריכות

שרת התרבות והספורט השתתפה בביקור הנבחרת עד גיל 20 בכדורסל, שזכתה באליפות אירופה, אצל ראש הממשלה, ושלחה עקיצה לאלופת המדינה. לאחר מכן מיהרה להתנצל בפירוט ובאריכות כלפי המועדון וראשיו

יהונתן קליין, חדשות כיפה
כא בתמוז התשעט
,
24 ביולי, 2019 15:37
מירי רגב

מירי רגבצילום: יונתן סינדל/פלאש 90

העקיצה וההתנצלות. שרת התרבות והספורט, מירי רגב, פרסמה היום הודעת התנצלות ארוכה וחריגה כלפי מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, בה פירטה את הישגי המועדון והביעה את הערכתה לעומדים בראשו. זאת לאחר ששלחה עקיצה כלפי המועדון, במהלך ביקור נבחרת העתודה של ישראל אצל ראש הממשלה, לרגל זכייתה באליפות אירופה לנבחרות צעירות שהתקיימה בישראל, בתחילת השבוע.

"הנבחרת שלנו עשתה הישג מדהים" אמרה רגב באירוע. "צריך להודות לבית הלחמי (מאמן הנבחרת, י.ק.) וכמובן גם לפיני גרשון (המנהל המקצועי של איגוד הכדורסל, י.ק.). אנחנו נמצאים כרגע במהלך כדי לתרום לכך שישחקו כמה שיותר שחקנים תוצרת כחול לבן. קבוצות שישלבו יותר ישראלים יקבלו תמריץ כספי. הכי חשוב לנצח במשימה שלנו מול המנהלת ומול מכבי תל אביב, להביא כמה שיותר ישראלים למגרש".

העקיצה ששלחה רגב לאלופת המדינה, מגיעה על רקע דיונים פנימיים במנהלת הליגה הישראלית ובענף הכדורסל, בשאלה האם יש לחייב את הקבוצות, או לפחות לתמרץ אותן, לשתף שחקנים ישראליים, כשמכבי תל אביב נמצאת בצד המבקש להטיל כמה שפחות הגבלות, וארגון השחקנים מבקש להטיל כמה שיותר.

רגב עם נתניהו ושחקני הנבחרת

רגב עם נתניהו ושחקני הנבחרתצילום: מארק ישראל סלם, פלאש 90

לאחר הדברים הוציאה מירי רגב הודעת התנצלות ארוכה, המבהירה כי הם נאמרו בהומור בלבד, ומפרטת את הערכתה של רגב למכבי תל אביב ולראשיה ומפרטת את הישגיה לאורך השנים.

בהודעה נאמר כי "שרת התרבות מבקשת להבהיר כי דבריה נאמרו בהומור והשרה מבקשת להביע הערכה לפועלם של אנשי הנהלת מכבי ת"א, לשחקניה ולהישגיה של הקבוצה שהעמידה את הכדורסל הישראלי על המפה.
כמו כן מבקשת השרה להביע הערכה עצומה שאין חולק עליה על  תרומתו של יו"ר מכבי תל אביב שמעון מזרחי לענף הכדורסל ולמעמד הענף באירופה ובעולם.

"השרה מבהירה כי המשרד, יחד עם המנהלת ואיגוד הכדורסל מקדמים את סוגיית חיזוק השחקן הישראלי ופועלים על מנת שהשחקנים, בוגרי מחלקות הנוער יזכו ליותר דקות משחק. מכבי ת"א שותפים מלאים למהפכה הזו ומשלבים זרוע עם כל השותפים למהלך ותרמו תרומה גדולה להסכם ולמבחן שמוציא המשרד לקידום השחקן הישראלי .

"יודגש שרבים משחקני נבחרת העתודה הינם בוגרי ושחקני מכבי תל אביב ואין חולק על תרומת מכבי תל אביב לצמיחתו של דור העתיד הישראלי".

24.07.2019

1. הטמטום אצלה (ארי)

מהיר מכל דבר

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

2. מירי גרב (סוסו)

האפס הזאת רק תקלות היא עושה.
יענו,שרת התרבות ??? מה לה ולתרבות הברית הזאת ???
יאללה, חזרה להרי האטלס

דווח על תגובה לא ראויה
25.07.2019

3. דרור לשונה תמיד ילך לכיוון השעשוע, אבל החיים מורכבים הרבה יותר (מתגעגע לימים)

ברחובות ישראל נעים אנשים מוכשרים, הנמצאים בעמדה נחותה מיכולתם המוכחת, בגלל פוזיציונרים שמוקמו והתקרבו למי שהיה צריך. זה נוגע בכל עמדות מפתח, ולכן תמיד ניוותר עם תחושת החמצה שיכולים אנו לתרום לתחומים חשובים אלה, ולהביא לתוצאה טובה הרבה יותר

דווח על תגובה לא ראויה
25.07.2019

4. מדהים (דוקטור)

מדהים ,האישה הזאת כמה היא אינטליגנטית !!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
25.07.2019

5. מירי רגב היא בדיחה מהלכת. (משה1)

דווח על תגובה לא ראויה
25.07.2019

6. יאיר נתנייהו מיהר להגיד לה להכחיש (עופי לנו)

דווח על תגובה לא ראויה
26.07.2019

7. רגב (תום)

רגב כמו רגב תרבותי. מטומטמת

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון צילום: Wisam Hashlamoun/Flash90

פלשתינים תקפו מתיישבים בשומרון: "ניסיון לינץ'"

קרא עוד