סגור

בבית היהודי-איחוד לאומי זועמים על הליכוד שביטל פגישת מו"מ: "נתניהו חושב שאנחנו ילדי כאפות"

לאחר שמוקדם יותר נדחתה פגישת המו"מ בין שתי המפלגות שלא נפגשו כבר שבוע, אנשי הליכוד ביטלו את הפגישה המתוכננת ועוררו זעם בקרב נציגי הציונות הדתית: "משאירים אותנו לסוף ומשחקים איתנו"

משה ויסטוך, חדשות כיפה
יח באייר התשעט
,
23 במאי, 2019 15:58
נדחים לסוף? חברי איחוד מפלגות הימין

נדחים לסוף? חברי איחוד מפלגות הימיןצילום: פלאש 90. נעם רבקין פנטון

פגישתם של צוותי המשא ומתן של הליכוד והבית היהודי-איחוד לאומי שתוכננה להתקיים היום (ה') ונדחתה, בוטלה על ידי הליכוד במפלגתם של הרב פרץ וסמוטריץ/ זועמים.

"נתניהו חושב שאנחנו ילדי כאפות", אמר לחדשות כיפה גורם במפלגה והוסיף, "משאירים אותנו לסוף וממשיכים לשחק איתנו".

מוקדם יותר נמסר מדוברות נציגו של נתניהו למגעים הקואליציוניים, השר יריב לוין, כי "עקב אילוצי לו"ז הפגישה בין הליכוד לאיחוד הימין תידחה. על שעה חדשה תימסר הודעה נוספת". מאוחר יותר נודע כי הפגישה צפויה להתקיים בשעה 14:00 ולפני זמן קצר נודע כי היא בוטלה לחלוטין

אתמול ,נועדו נציגי הבית היהודי-איחוד לאומי, הליכוד, ש"ס ויהדות התורה לפגישה שנסובה סביב נושאי דת ומדינה בלבד. מדיווחים שונים עלה כי הצדדים הגיעו להסכמה בנוגע לשימור הסטטוס קוו, מתווה הכותל, השבת ועניינים נוספים. עם זאת, גורמים במפלגה הציונית דתית מסרו לחדשות כיפה כי לא ידוע להם על סיכום שהושג וכי המו"מ בנושא צפוי להימשך.

בשיחה עם חדשות כיפה תקפו אתמול גורמים במפלגה של הרב פרץ וסמוטריץ' את נתניהו וטענו כי היוא דוחה אותם לסוף סדרי העדיפויות שלו, בין היתר כדי להפיל עליהם, במידת הצורך, את האשמה באי הקמת הממשלה ובקיום בחירות חוזרות. ראש הממשלה", אמר אחד מהגורמים, "מנסה להותיר לנו שתי ברירות - להיכנס לממשלה בלי שיקבל כמעט אף אחת מהדרישות המהותיות שלנו בנושאי התיישבות ובלי תיק המשפטים, או למנוע את הקמת הממשלה".

 

 

23.05.2019

1. מה שיפה בתרגילים הפוליטיים של נתניהו (א)

שגם אם אתה מבין אותם
אתה לא יכול לעשות הרבה נגדם

דווח על תגובה לא ראויה
23.05.2019

2. נתניהו רמאי נוכל מושחת וחשוד בפלילים (שמעון לוי)

חבל להם על הזמן הנוכל הזה מהתל בכם ואתם מיתממים

דווח על תגובה לא ראויה
23.05.2019

3. תורת חיים או תורת מוות (אלי יוסף)

כל תורת הסוד - עניינה לגלות מעלת הנשמה. וכך אמר ר'עקיבא במשנה -" חביב האדם שנברא בצלם ". עצם בריאתו הופך אותו לחביב , אהוב על ידי ה" ועל ידי הבריאות. והנה הבית היהודי והאיחוד הלאומימ שותקים שאנחנו מחמשים רבי מרצחים וזוחליםלממשלה לממשלה שממשיך לחמש רבי מרצחים. . רק בדרום סודן נרצחו 382,000 נשים , גברים , ילדים ותינוקות חפעם מפשע גם עם נשק שלנו. בקמרון נשרפו עד היסוד יותר מ170 כפרים בחודשים האחרונים ואלפים נרצחו. והרבנים שותקים. וההיסטוריה תזכור אותם - כ" רבני השתיקה ". הן שתקו בזמן פשעים מחרידים - פשעים שהם זרעים של חרבן.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

המועצה הדתית בירושלים צילום: פלאש 90

"ייצוג הולם לנשים משפר את שירותי הדת"

קרא עוד