"שווה לי לקנות חלומות ב-60 ש"ח": זוכה במיליון וחצי שקלים מספר מה יעשה בכסף

מכונת הלוטומט, הבוחרת מספרים אקראיים עבור שולחי טפסי הלוטו, העניקה לאחד מהאנשים הללו מיליון וחצי שקלים. "אמרתי לאשתי שיש לי חדשות טובות לבשר לה, היא חשבה שרכשתי לנו כרטיסי טיסה לטיול בחו"ל" סיפר הזוכה ושיתף מה יעשה בכספי הזכייה

חדשות כיפה 29/12/21 16:29 כה בטבת התשפב

"שווה לי לקנות חלומות ב-60 ש"ח": זוכה במיליון וחצי שקלים מספר מה יעשה בכסף
הזוכה המאושר, צילום: מפעל הפיס

הגרלות הלוטו הן מקור לתקוות גדולות לממלאי הטפסים. זוכה בפרס השני בהגרלה שהתקיימה לאחרונה, גרף סכום של מיליון וחצי שקלים וסיפר על הזכייה שלו. הזוכה, בתחילת ה-50 לחייו, נשוי ואב 4 ילדים, עוסק בתחום הבנייה ונוהג לשלוח טופס פעם בשבוע. הוא אינו בוחר מספרים אלא נותן למכונת הלוטומט לבחור עבורו.

"אין לי תחנה קבועה בה אני רוכש את הטופס. כשאני בסידורים ברחוב, אני נכנס לנקודת מכירה אקראית לחלוטין. אני מאמין גדול במזל, ויודע שאם הוא יגיע, זה לא משנה מהיכן ארכוש את הטופס ומאיזה מספרים הוא יורכב. אשתי העירה לי בעבר שהיא אינה מאמינה במזל והיא שחושבת שאני לא צריך לחלום על זכייה בלוטו. עניתי לה: 'שווה לי לקנות חלומות למשך שבוע ב-60 ש"ח'", סיפר הזוכה המאושר.

"הגעתי לנקודת מכירה ובקשתי מהזכיין שיבדוק עבורי הטופס. הזכיין העביר את הטופס במכונה ואמר לי שיש לי כאן זכייה גבוהה, והוא אינו יודע בדיוק כמה ואינו יכול לשלם לי אותה. שאלתי אותו, עד איזה סכום ניתן לשלם לי במקום, והוא השיב לי שמתחת ל-11 אלף שקלים. ישר הבנתי שזכיתי בפרס מעל 11 אלף שקלים אולם לא ידעתי בדיוק מה הסכום. לקח לי כמה שעות לסיים את שגרת היום, והתפניתי לבדוק את הטופס מול תוצאות ההגרלה הרשמיות באתר מפעל הפיס, ואז הבנתי לראשונה שזכיתי בפרס השני בסכום משמעותי", הוא שיתף.

בשעות אחר הצהריים המאוחרות, הגיע אשת הזוכה לביתם ושמעה לראשונה את החדשות המשמחות. "אמרתי לאשתי שיש לי חדשות טובות לבשר לה. אשתי תחילה חשבה שרכשתי לנו כרטיסי טיסה לטיול בחו"ל, אולם כשהכחשתי וסיפרתי לה על היותנו הזוכים בהגרלת הלוטו היא קצת כעסה עלי", סיפר הזוכה בבדיחות הדעת והוסיף, "היא נזפה בי ואמרה: 'איך הצלחת לשמור ממני את הסוד הזה כל היום?'. עניתי לה שהייתי צריך להיות בטוח ב-100% שאין כאן טעות וזאת בשורה שמעדכנים ב-4 עיניים ולא באמצעות הודעות בטלפון. למזלי היא הסכימה איתי ושנינו צחקנו בקול רם".

הזוכה סיפר מה יעשה בכסף: "לא מכבר בני הבכור התארס והשבוע נקבע תאריך סופי לחתונה בעוד כמה חודשים. את הפרס אני מתכוון לחלק בין ילדיי, שהראשון שיהנה ממנו הוא בני הבכור לקראת האירוע החשוב של חייו".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר