מנכ"ל בצלם באו"ם: "יש לפעול נגד ישראל"

בדיון מיוחד של מועצת הביטחון בנושא ישראל והמזרח התיכון, נאמו מנכ"ל 'בצלם' חגי אלעד, ושגריר ישראל באו"ם, דני דנון, שכינה את אלעד "משת"פ" ואמר שבמדינות אחרות הוא היה יושב בכלא. נתניהו: "נאום רצוף שקרים"

יהונתן קליין
ט בחשון התשעט
,
18 באוקטובר, 2018 18:55
השגריר באו"ם דני דנון

השגריר באו"ם דני דנוןצילום: Yonatan Sindel/Flash90

מועצת הביטחון של האו"ם קיימה היום (ה') דיון מיוחד על המצב במזרח התיכון והתמקדה בפעולותיה של ישראל באזור. בדיון נאם שגריר ישראל באו"ם, דני דנון, וגם יו"ר ארגון 'בצלם', חגי אלעד, אשר קרא לפעול נגד ישראל.

בין השאר אמר מנכ"ל בצלם: "זה קשה, אם לא בלתי אפשרי, להעביר את הזעם והכאב של אנשים שמנעו מהם זכויות אדם יותר מ-50 שנים. קשה לתאר את הסבל של הפלסטינים תחת הכיבוש". הוא פנה לנתניהו - ואמר: "לעולם לא תשתיק אותנו. אני לא בוגד".

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בתגובה לדברי אלעד: "בשעה שחיילינו נערכים להגנה על ביטחון ישראל, מנכ״ל ״בצלם״ בוחר לשאת נאום רצוף שקרים באו״ם בניסיון לסייע לאויבי ישראל. התנהלות ״בצלם״ היא חרפה שתזכר כאפיזודה קצרה וחולפת בתולדות עמנו".

השגריר דני דנון אמר בפתח נאומו: "ארגון 'בצלם' מקבל מימון מהאיחוד האירופאי והוזמן לפה על ידי בוליביה, מדינה שרומסת זכויות אדם, כדי להשמיץ את הדמוקרטיה הישראלית, אך למעשה הוא רק מחזק אותנו. תראו לי פלסטיני או בוליביאני, שיגיע למועצת הביטחון ויעז להשמיץ את מדינתו. במקרה הטוב, הוא יסיים בבית כלא", הוסיף דנון.

השגריר דנון פנה בעברית למנכ"ל 'בצלם' ואמר: "מר אלעד, אתה אזרח מדינת ישראל שמשרת את האויבים שלנו. הם משתמשים בך נגדנו. חיילי צה"ל שומרים עליך ואתה בא לפה כדי להכפיש אותם? תתבייש לך, משת״פ!"

דנון התייחס לירי הרקטות שביצע חמאס בימים האחרונים ואמר לחברות המועצה כי "אנחנו על סף הסלמה בעזה וחמאס ישלם מחיר כבד על התקפותיו לעבר לישראל. הוא משתמש בסיוע הבינלאומי כדי להרחיב את ארסנל הנשק שלו - בטון עבור בתי חולים ובתי ספר מנותב לבניית מנהרות טרור."
הוא גם חשף בפני חברות המועצה ספר שמחולק בבתי הספר ברש"פ ובו מוגדרת דלאל מוגרבי, שרצחה 38 ישראלים בפיגוע טרור, כ"גיבורה" ו-"הכתר של האומה". "זה ספר שאבו מאזן מחלק בבתי הספר" אמר השגריר בעודו מחזיק את הספר מול המשתתפים והוסיף "זוהי עדות לתרבות השנאה שלו וזו הסיבה שילדים מעדיפים ללכת ולהרוג ישראלים במקום למצוא עבודה. זה מתחיל בבית ספר ונגמר בפיגוע בברקן."

בעקבות נאומו של מנכ"ל בצלם אמר מתן פלג יו"ר תנועת "אם תרצו" כי "קריאתו של מנכ"ל בצלם לאומות העולם לפעול בצורה אקטיבית ובלתי מתפשרת נגד מדינת ישראל, ולו מפני שרוב העם חושב אחרת ממנו, היא אנטי דמוקרטית מיסודה. נאומו רצוף השקרים המצייר את מדינת ישראל כמדינת רשע המבצעת פשעים נגד האנושות, איננה הבעת דעה אלא מעשה חתרנות שנעשה במימון ובתמיכה של ממשלות זרות. על מדינת ישראל להוקיע מכל וכל את הארגונים הפועלים בתוכה נגד החברה והעם. מה שהחל בהרחבת חוק השקיפות, ושלילת תקני שירות לאומי לארגונים שעיקר מממונם ממשלות זרות חייב להמשך במיסוי תקציביהם העצומים המגיע לארגונים מממשלות זרות. החברה הישראלית לא צריכה לסבסד את מי שפועל לחיסולה של מדינת ישראל."

18.10.2018

1. הדרך לשואה הדדית במזה"ת מתחילה בשחרור הפלסטינים מהכבוש של '67, והמשכה: (מוסר המולך)

תחילה, הסרת הגנת צה"ל מאותם מתנחלים שלא יברחו מהשטח הפלסטיני תעביר לידי אותם מתנחלים את זכות היסוד להגנה עצמית. צה"ל ימצא אז תחת איום שאם לא יסייע למתנחלים להנצל במלחמת המגן שלהם אז יערקו ממנו לוחמים שהם קרובי משפחה של מתנחלים וחבריהם מספסלי הישיבות. צה"ל כבר נאלץ להכנע לאיום בעריקה (בזמן מלחמת האזרחים בסוריה והבטיח אז לדרוזים בצה"ל שיעזור לבני דתם בכפר חדר, שהם בני הברית של אסד ושל החזבאללה, אם חייהם יהיו בסכנה עקב התקפה של מורדים). כמות ההרג שצפויה במלחמת הפלסטינים במעוט המתנחלי תלויה בנחישותם של הצדדים שלא להכנע, נדמה לי שהיא רבה, אבל זהו רק שלב הקרבת המתאבנים למולך המוסריות.
בשלב טרום סופני, אחרי שהפלסטינים, בשטחם ה"מפורז" ("מפורז" כדרום לבנון מאז פרוזו ב-2006) יתכוננו לגאולתם מה"נכבה" שנמשכת מאז 48' ויבנו מערך הגנה תת קרקעי ויצברו מרגמות, רקטות שתאימנה על כל יהודי ישראלי ורחפנים חמושים שמוסתרים בנקל- "דוקטרינת הדאחיה", כרוכה בטבח, תהיה אז התרופה היחידה שצה"ל יוכל לתת לבריחת מוחות והון מהארץ, אבל "עקרון המדתיות" המסולף של הצדקנים שונאי ישראל לא יתיר הריגת 100 אלף פלסטינים, למשל, לפני שנאפשר להם להרוג 10 אלפים יהודים, לכל הפחות. ח"כ אלוף (מיל.) איל בן ראובן מהמחנ"צ אמר: "אני רוצה ..מדינה פלסטינית... יכול להיות שכל שנתיים ... אצטרך לצאת למהלך צבאי– אז אצא".
בשלב הסופני, ההרג הרב במוסלמים הפלסטינים והחובה הדתית להגנה הדדית מפני לא-מוסלמים, יעירו מרבצם מאות מיליונים של מוסלמים אדוקים ממצרים דרך טורקיה ועד איראן. כבוש פלסטינים הם עוד מסוגלים להמשיך לסבול אבל טבח גדול של צדיקים בידי אויבי האסלאם הרשעים- זה לא. הם יסערו, יאימו על יציבות השלטונות וילחצו את ממשלותיהם להגדיל את תקציבי הצבאות ולשכללם ויתגיסו למלחמת חרמה, אבל הפעם הזאת היהודים כבר לא ילכו כצאן לטבח, הטבח הזה יהיה הדדי. האם נגרום כל זאת כדי להרגיש כמוסריים שנמנעים מכבוש? הנעזור לפנאטים להחליף את הכבוש המתון ברודנות אכזרית שתגמר בהשמדה רבתי?

דווח על תגובה לא ראויה
18.10.2018

2. תעמולת שקרי קיצוני שמאל, לא חשוב מאיזה עם, תורמת לרצח יהודים: (... ביד לשון)

יהודים בחו"ל, בעקר הדתיים, "על הכוונת" של שונאי ישראל, הם מוכים ואף נרצחים ע"י שונאיהם. מדוע? כי יהודים דתיים מזוהים עם הציונים אשר נתפסים כשטניים. מדוע? בגלל תעמולת השטנה שתועמלני שמאל קיצוני מסיעים לה, כך לדעתי. תעמולת קיצוני שמאל שהם יהודים, נתפסת כ"הודאת בעל דין - כמאה עדים", כך היא מתסיסה כשאור שבעיסת ההסתה הג'יהאדיסטית שגם משלהבת מאות מיליונים של ג'יהאדיסטים, שלוחצים על ממשלותיהם להשתתף במלחמה ב"שטן", ומגיסת, מתוך אותם מאות מיליונים, מתנדבים לחילות הג'יהאד של דאעש בסיני ושל איראן בסוריה.
|
אף יכלתו של צה"ל מוגבלת עקב דעת קהל עוינת באירופה (והממשלות והמוסדות שנגררים אחריה), והרי גם באירופה מושפעים ממה שנדמה להם כ"הודאת בעל דין - כמאה עדים".
אפילו פרופ' אמנון רובינשטיין, ממיסדי "מרצ", אמר (בראיון לארי שביט ב"הארץ" 13.02.07) שבנגוד לחבריו בשמאל הבוטחים בצה"ל הוא רואה שישראל תלויה על בלימה ושחרבנה הוא אפשרות שמדידה שנתו מעיניו, והוסיף לכך "אני רואה את המהלך הבינלאומי של דה-לגיטימציה של המדינה היהודית... אני מאוד מודאג".
|
יתר על כן, השריעה מחיבת בג'יהאד דוקא כאשר לא-מוסלמים נחלשים עד כדי סכוי סביר לנצחון, כיון ש"סכוי סביר" הוא בעיני המתבונן הרי שכל החלשה אסטרטגית של ישראל מוסיפה מוטיבציה וכח אדם לג'יהאד.
|
על אף שאני מתנגד לסתימת פיות, לטעמי האישי צריכים בתי המשפט להתיר הסתה לרצח (ולהשמדת עם) רק כשהיא מוגבלת לפי אותם כללים שהם כללי ההגנה העצמית ורק כשהיא נחוצה לבקורת נחוצה, על כן אין להתיר אמת חלקית-מסלפת, ו"עובדות" שאינן אלא האשמות משוערות שאינן מוכחות. אמנם, אם הסתה לרצח (ולהשמדת עם) משתמעת מהתרעה שמשקפת את המציאות, אז, בהנחה שסוף האמת להתגלות בין כך ובין כך, אולי אף אחרי שהמציאות שעליה הותרע תדרדר עוד יותר, אפשר לטעון לזכותו של המסית ש"איש [שכבר] הרוג הרג" (אבל דעתי זאת אינה מקובלת על המחוקק שמחמיר מחד גיסא ועל בתי המשפט שמקלים מאידך גיסא).

דווח על תגובה לא ראויה
19.10.2018

3. נורא ואיום מנעו מהם 50 שנה את הזכות להרצח כמו כלבים תחת שלטון המצרים וחמס (י)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ח"כ מיקי זהר צילום: הדס פרוש, פלאש 90

עונשים בליכוד: שאשא ביטון תודח מתפקידה, ח"כים לא יוכלו להגיש הצעות חוק

קרא עוד