סגור

מיכאל בן ארי: אנשי התנועה הרפורמית הוציאו דברים מהקשרם

מחר ייקבע דינו של איש עוצמה יהודית לגבי עתידו הפוליטי. עורך דינו של בן ארי הגיש הבהרה דחופה לביהמ"ש במטרה למנוע את פסילתו

חדשות כיפה
ט באדר ב'
,
16 במרץ, 2019 22:04
הד"ר מיכאל בן ארי

הד"ר מיכאל בן אריצילום: פלאש 90, יונתן סינדל

מספר שעות לפני כניסת השבת, עורך דינו של ד"ר מיכאל בן ארי, יצחק בם העביר הבהרה דחופה לבית המשפט העליון. המסמך אותו העביר עו"ד בם מתייחס לשורה של ציטוטים שעמדו במרכזו של הדיון בבית המשפט העליון בעניינו של בן ארי.

מההבהרה עולה כי אנשי התנועה הרפורמית ניצלו את העובדה ששופטי העליון לא חייבו אותם להגיש תמלילים מלאים והוציאו דברים מהקשרם. כך לדוגמה באשר לדבריו של ד"ר בן ארי על ערביי חיפה נטען כי התנועה הרפורמית הסתירה מבית המשפט את העובדה כי הדברים פורסמו בערב בו נערכו בחיפה הפגנות ענק בתמיכה בחמאס בעזה, וכי הושמטו מדבריו של ד"ר בן ארי, אמירות כי הוא מדבר על האויבים ועל רובם המכריע של הערבים בחיפה אך לא על כלל הערבים במדינת ישראל.

באשר להתבטאות על העסקת ערבים בגוש עציון מתייחס עו"ד בם לעובדה כי מהמסמך שהמערערים העבירו לבית המשפט עולה כי הם הסתירו את העובדה שהדברים נאמרו לאחר רצח ארי פולד, וכי בדבריו של בן ארי הוא מדבר על ערבים מהרשות הפלסטינאית המועסקים בגוש עציון.

גלעד קריב, מראשי הרפורמים בארץ

גלעד קריב, מראשי הרפורמים בארץצילום: פלאש 90, יונתן סינדל


גם באשר לחיילים הבידואים הסתירו בתנועה הרפורמית את העובדה שהדברים נאמרו על רקע פרשת איחוד משפחות, ובכל מקרה בעניינם של החיילים בני המגזר הבדואי הבהיר ד"ר בן ארי כי חשוב לו לציין שאין לו כל בעיה עם מי שמשרת בצה"ל ונאמן למדינת ישראל. 

נשיאת בית המשפט העליון הורתה חצי שעה לפני כניסת השבת הורתה למזכירות בית המשפט לקבל את הבקשה ולהעביר את ההבהרה של ד"ר בן ארי לחבריה בהרכב ולתגובת התנועה הרפורמית. 

באיחוד מפלגות הימין נערכים לשנות ולערוך קמפיין ענק במקרה שד"ר בן ארי נפסל וחברי בל"ד, חד"ש תע"ל ועופר כסיף לא ולצאת בשלטי ענק עם תמונות השופטים שהורו על פסילה תחת הכותרת,הם לא יקבעו העם יקבע בקלפי. 
 

17.03.2019

1. גזען הוא גזען (אדם דתי)

מה זה חשוב שהוא אמר את הדברים האלה אחרי פיגועים? זה בדיוק הזמן שאדם צריך לנהוג באחראיות. לא יודע אם צריכים לפסול אותו, אבל ברור שאין מקום להצביע לאדם שפל כמוהו.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו צילום: פלאש 90, יונתן סינדל

נתניהו דורש ממח"ש: חקרו את הגורמים המדליפים שאיימו עלי בפומבי

קרא עוד