סגור

מודעות בקרית ארבע נגד שרית חדד

לקראת הופעתה של הזמרת לפני יום כיפור, בסמוך למערת המכפלה, הופצו היום מודעות בסגנון פשקווילים ברחבי קרית ארבע נגד מופע 'שירי העגבים' של 'זמרת התועבה'

חדשות כיפה
יח באלול התשעח
,
29 באוגוסט, 2018 15:38
שרית חדד

שרית חדדצילום: קובי גדעוני/פלאש 90

'חלחולת נוראה אחזתנו', נפתח הפשקוויל שהופץ היום ברחובות קרית ארבע, המוחה נגד הופעתה של שרית חדד ליד מערת המכפלה, במסגרת כינוס הנשים 'הכי קרובות לאמא', המתקיים בשנים האחרונות בסמוך ליום הכיפורים. 

הפשקוויל, אותו פרסם כתב 'כאן' רועי שרון, בחשבון הטוויטר שלו, טוען ששרית חדד היא 'בעלת נטיות הפוכות ר"ל', ושהיא 'נוהגת להופיע בזימרת תועבה בחתונות מוחצנות של בעלי הנטיות ההפוכות'. כמו כן טוענים כותבי המודעה, שמארגני הכינוס 'הכי קרובות לאמא' זורים חול בעיני הציבור בדבר המופע.

בנוסף מפנה הפשקוויל אצבע מאשימה כלפי 'החרדים לדבר ה', שנאבקו בפתיחת הבריכה בקריה, על 'שיושבים באפס מעשה ועושים יד אחת עם מביאי זמרת התועבה. 

נציין כי כינוס התשובה משך בשנה שעברה למעלה מעשרת אלפים נשים לחברון, ומלבד שרית חדד משתתפת בו גם הרבנית ימימה מזרחי, וכן הרב יעקב עדס.

29.08.2018

1. מישהו הדפיס מודעה על דף A4 במדפסת הביתית שלו, ואתם חושבים שאלה חדשות חשובות? (תוהה)

דווח על תגובה לא ראויה
29.08.2018

2. מופעים זה אמצעי חשוב (עידן הנבואה)

לא יפה מה שעשו לה. החיים הפרטיים זה עיניין אישי. היא שרה יפה ויש לה שירים יפים של אמונה. בעיניין מערת המכפלה צריך להחליט אם לא מתאים אז שכולם לא יופיעו שימצאו אולם ליד. מה קשור לחיים הפרטיים שלה. היא נורא חמודה. לא לשפוט אחרים כל אחד ועיניינו.

דווח על תגובה לא ראויה
07.07.2019

3. הזמרת הכי גדולה שידעה המדינה המסריחה הזאת (שימרית)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: מאת Avi1111 dr. avishai teicher - נוצר על ידי מעלה היצירה, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=54806970

בגבעת שמואל לא מחכים: טפסי הרישום למוסדות חינוך כבר הוחלפו להורה 1 ו-2

קרא עוד