סגור

נתניהו ופוטין נפגשו: "היחסים אמיצים מאי פעם. מודה על השחרור של נעמה יששכר"

ראש הממשלה נחת במוסקבה בדרכו מוושינגטון לישראל, ונפגש עם נשיא רוסיה, אחרי שחרור נעמה יששכר: "לראות כיצד אנו יכולים לשלב את כל הכוחות למען הביטחון והשלום"

חדשות כיפה
ד בשבט התשפ
,
30 בינואר, 2020 11:05
נתניהו ופוטין, הבוקר

נתניהו ופוטין, הבוקרצילום: קובי גדעון, לע"מ

ראש הממשלה נתניהו נחת הבוקר (ה') במוסקבה, ונפגש עם נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין. מוקדם יותר שוחררה נעמה יששכר מהכלא הרוסי, והיא צפויה לחזור לארץ במטוסו של ראש הממשלה.

נתניהו אמר לפוטין: "כל הביקורים שלנו והשיחות שלנו חשובים. הביקור הזה מסמל חימום עוד יותר גדול של היחסים בינינו". והתייחס לנאומו של פוטין במסגרת פורום השואה הבינלאומי, בשבוע שעבר.

ראש הממשלה הודה לנשיא רוסיה על שחרור נעמה יששכר ואמר כי "אני רוצה להודות לך בשם כל עם ישראל על ההחלטה המהירה שלך לתת חנינה לנעמה יששכר. זה דבר שמרגש את כולנו והתודה שלנו ניתנת מכל אזרחי ישראל, מכל הלב". 

פוטין עם נתניהו

פוטין עם נתניהוצילום: קובי גדעון, לע"מ

פוטין השיב לנתניהו כי "אני מבקש להעביר ולאחל לה ולמשפחתה שהכול יהיה בסדר", והזכיר את "התפקיד החשוב של אמה של הישראלית ואת תפקיד הפטריארך".

על עסקת המאה אמר נתניהו: "אני חושב שנוצרה פה הזדמנות חדשה ואולי ייחודית, והייתי רוצה לשוחח איתך ולשמוע כמובן את התובנות שלך ולראות כיצד אנו יכולים לשלב את כל הכוחות למען הביטחון והשלום. 
בכל מקרה אני חייב לומר שהיחסים בין רוסיה לישראל הם האיתנים, החזקים והטובים ביותר שהיו אי פעם. אני רוצה להודות לך אדוני הנשיא על ההובלה האישית והמנהיגות שלך גם בעניין הזה כמו בעניינים אחרים".
 

30.01.2020

1. באיזה מחיר? (מאיר - עברי אנכי)

פוטון בוודאי לא נתן בחינם. כמה שילמנו? חלק מארץ ישראל? חלק מהמעלות חופשיות לפעול באזור?

להציג את החשבונית בבקשה.

דווח על תגובה לא ראויה
30.01.2020

2. שתי מאפיונרים ניפגשו (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
30.01.2020

3. העיקר שפוטין עשה בית ספר לעבריין מבלפור -נא לא לשכוח פוטין יקיר ציר הרשע אירן סוריה חיזבלה חמס וכו --וביבי מלקק עמוק עמוק את ישבנו המסריח של פוטין (רמי)

דווח על תגובה לא ראויה
30.01.2020

4. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (רמי)

דווח על תגובה לא ראויה
30.01.2020

5. עצוב ומביש לראות שמי שקובע ובוחש עובדות בבית היהודי ובימין החדש זה העבריין מבלפור שסוגדים לו כמו לעגל הזהב ממש עבודת אלילים -ובבחירות חולב מהפראיירים (מני)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דגן עם בוסו בקברו של רזיאל שבח הי"ד צילום: רועי חדי

הח"כ מש"ס התארח בשומרון: "פיתוח ההתיישבות - קדושת הארץ"

קרא עוד