מיליוני ביצים הגיעו לישראל מספרד

בשל המחסור בביצים לפני החג, הגיע לנמל אשדוד משלוח של מליני ביצים מספרד. מדובר באוניה השנייה במספר המגיעה מספרד, ובמהלך שעות הלילה המאוחרות סיימו את פריקת הסחורה

חדשות כיפה 10/04/20 09:20 טז בניסן התשפ

מיליוני ביצים הגיעו לישראל מספרד
משלוח חדש, צילום: פלאש 90

משבר הקורונה הביא לפגיעה משמעותית בכמות הביצים בישראל, המדפים ריקים וכל משלוח חדש שמגיע, נחטף תוך דקות. בעקבות כך אף החלו מכירות לא חוקיות של ביצים, ואף הפקיעו מחירים, למרות שמדובר במוצר צריכה בסיסי שאין היתר להעלות את מחירו. במהלך הלילה (ו') הגיע משלוח של מליוני ביצים אל נמל אשדוד, ובמהלך כל הלילה עמלו כדי לפרוק במהרה את הסחורה.

זוהי האוניה השנייה במספר המגיעה בימים האחרונים מספרד, ובנמל נערכו עם צוותים מתוגברים לפריקת המכולות אשר מועברות כעת לרשתות השיווק. מטעם הנמל נמסר: "הצוותים עובדים בהתאם להנחיות משרד הבריאות, ומקפידים על לבישת כל אמצעי המיגון הדרושים, שמירה על טווח ביטחון מאנשי צוות האוניות המגיעות מחו"ל ופוקדות את הנמל, וכן עבודה במשמרות הומוגניות, על מנת למנוע אפשרות של פגיעה בפעילות בשל הדבקה".

אורנה הוזמן-בכור, יו"רית נמל אשדוד, הוסיפה: "נמל אשדוד הנמל של ישראל הינו עורק מרכזי של המשק הישראלי. המערך המקצועי והלוגיסטי שלנו פועל מסביב לשעון על מנת שנוכל להמשיך ולספק את צרכי המשק, ואף עיבינו אותו על מנת להעניק שירות במקרים דחופים, כפי כשאנו חווים כעת מחסור חמור בביצים במהלך חג הפסח".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר