סגור

חגית משה: "כל מי שחושב שליאון 'קנה' אותנו טועה"

חגית משה מסבירה הבוקר למה הבית היהודי בראשותה תומכים במשה ליאון בסיבוב השני :"עם כל הכבוד לצבא הטוקבקיסטים הנלהב של התעוררות כאן בפייסבוק הנה העובדות הפשוטות"

חדשות כיפה
ל בחשון התשעט
,
08 בנובמבר, 2018 9:37
חגית משה

חגית משהצילום: יחצ

אמש (ד) פורסם כי הבית היהודי חתמו הסכם עם משה ליאון לקראת הסיבוב השני לבחירות לראשות העיריה. אנשי הבית היהודי ובראשם חגית, הותקפו על ידי תומכי ברקוביץ ברשת על ההסכם שנחתם וטענו כי הדברים היו מכורים מראש. מהמטה של התעוררות נמסר אמש בתגובה: "יש מועמד אחד לראשות העיר שידאג באמת לציונות הדתית בירושלים. קוראים לו עופר ברקוביץ. אין לנו ספק שבוחרי הציונות הדתית בירושלים יצביעו על פי רצונם, על פי מה שטוב להם ועל פי מה שטוב לירושלים. לא על פי הסכמים ודילים של פוליטיקאים שלאוו דווקא דואגים לציונות הדתית בירושלים."

הבוקר פרסמה חגית משה את תגובתה בדף הפייסבוק שלה וכתבה: 

בימים הקרובים אתם תשמעו הרבה ספינים בתקשורת. יספרו לכם שתמכנו במשה ליאון בגלל "כסאולוגיה", ג'ובים ועוד כל מיני ססמאות. אז עם כל הכבוד לצבא הטוקבקיסטים הנלהב של התעוררות כאן בפייסבוק הנה העובדות הפשוטות:

א. עד עכשיו עופר ברקוביץ לא הצליח לסגור הסכם קואליציוני עם אף סיעה. תחשבו לבד מה זה אומר.

ב. אין ספק שעופר אדם ישר, עם כוונות מצוינות, עם טוהר מידות ויושרה פנימית בדרכו. אני מחבבת אותו באופן אישי וחושבת שהוא באמת מתכוון לטוב, אבל בשביל להגיע לשותפות קואליציונית צריכים קווי יסוד משותפים והבנה כיצד הולכים לנהל את העיר ולא רק כוונות טובות.

ג. עופר הציע לנו הרבה יותר "ג'ובים" ממה שקיבלנו מליאון. הוא הציע לי את תפקיד סגנית ראש העיר בשכר מלא לכל הקדנציה; ליאון רק חצי קדנציה ברוטציה. הוא הציע לנו תיקים, תקציבים ותפקידים, הסכם קואליציוני חלומי. מליאון קיבלנו אחוז קטן מאד מההבטחות הקואליציוניות שעופר הציע.

ג. אחרי שבוע של מו"מ ואין ספור שיחות ופגישות לא היה אף רב שהסכים לאשר את התמיכה בעופר והוא מצידו המשיך לדבוק בקווי היסוד שלו בלי להבין איך מנהלים מו"מ קואליציוני. במקום להתגמש ולהתקרב אל קווי היסוד של רבני הציונות הדתית (גם אלה מתוכם שנטו לתמוך בו) הוא הסביר לנו כמה העמדות שלו צודקות וכשהיו דרישות מהותיות כמו בניה יהודית בשכונות התפר ושמירה על ההתיישבות היהודית במזרח ירושלים, הוא ניסה להסביר לנו שהוא יעשה רק את המינימום המחויב מכח החוק ולא יתן קדימות למה שלא באג'נדה שלו. אם הוא לא מבין מה זו שותפות קואליציונית, שלא יצפה שנתמוך במי שמצהיר שלא יתחשב במדיניות שלנו.

ד. הנושאים שעליהם פוצץ המו"מ היו עקרוניים בלבד: 1) הברית של עופר עם השמאל הקיצוני והבטחת סגנות לחביליו, מי שביום הזיכרון לחיילי צה"ל מתייחד עם זכרם של המחבלים. 2) הבניה במזרח ירושלים ושכונות התפר (פסגת זאב, נווה יעקב, וכו') 3) הכרה ברפורמים.

ד. כל מי שחושב שליאון "קנה" אותנו טועה. יש לנו התחייבויות ברורות על נושאי הדגל של הציונות הדתית כמו רב ראשי ציוני ועוד, ובקשר למשכורת שלי בחצי הקדנציה בה לא תהיה לי סגנות בשכר אני לא דואגת, מאמינה שיהיה מי שיקבל אותי להיות מורה אצלו...

 

08.11.2018

1. בית יהודי אתם צריכים להתבייש! (רועי)

קונים אתכם בג׳ובים והבטחות סרק! תומכים במי שיפגע בציבור הדתי לאומי והחילונים!!! אנחנו זה לא חרדים!!!

דווח על תגובה לא ראויה
08.11.2018

2. טוב שלא הצבעתי לכם. (לא מצביע)

דווח על תגובה לא ראויה
08.11.2018

3. זו הצרה באמת, רבנים שלא מבינים (אישיהודי)

בפוליטיקה וברפואה ובמדע מתערבים איפה שהם יכולים וגורמים לנזקים עצומים

דווח על תגובה לא ראויה
08.11.2018

4. שקרנית ! לא יאומן שהצבעתי לה (דודי)

הייתי שם ואני מכיר את כל פרטי המשא ומתן. היא משקרת במצח נחושה !!
עופר מתכוון לבניה בשכונות התפר גם בלעדיה ובכלל לא עלה עניין "מזרח ירושלים"... כאילו חגית משה המפגרת או עופר ברקוביץ נמצאים עכשיו במשא ומתן עם אבו מאזן או נסראללה.
את חושבת שמישהו קונה את השקרים שלך?
מי ניסח לך את המודעה ? דרעי ? תהיי בובה שלו ביחד עם מר ליאון שלא הצליח להביא אפילו מושב אחד לעירייה מעצמו. בובה של דרעי שהוביל להסכם אוסלו בעבור נעליים

דווח על תגובה לא ראויה
08.11.2018

5. חגית משה פשוט משקרת כאן. מצג שווא !! (רונית)

גם אני מכירה את הפרטים. וחגית יודעת טוב מאוד שעופר ברקוביץ בעל דיעות ימניות וכל הקישקוש שהיא כותבת על שכונות התפר או מזרח ירושלים לא היה ולא נברא. פשוט שקר ומניפולציה, כנראה בעצת אנשי דרעי, הנמהל האמיתי של מר לאון (שלא הצליח להביא אפילו מנדט אחד בעצמו למועצה). מר דרעי - טתה לוקח איתך לכלא את משה לאון המושחת? גברת משה - תתביישי!

דווח על תגובה לא ראויה
08.11.2018

6. כשם שאני רוצה רמטכ"ל מקצועי, ולא איכפת לי אם הוא חובש כיפה או לא, אני רוצה ראש עיר מקצועי והגון שאיכפת לו מהעיר. (מולי)

שבענו אהוד אולמרטים ודומיו, אנחנו צריכים טדי קולק חדש וזהו עופר ברקוביץ. זוהי בגידה של נציגי הבית היהודי במצביעיהם אבל אנחנו לא מריונטות של אף אחד

דווח על תגובה לא ראויה
08.11.2018

7. לאומנים חשוכים (שלמה כהן)

תביישו עלילת דם, עו"ד חביליו משתתף מידי יום זכרון באזכרה לגיסו רב סרן אמר זהר ז"ל בחלקה הצבאית בקיבוץ גלאון.
אמיר נפל בקרב בנובמבר 2000 מאש האויב. גועל נפש לאומנים חשוכים

דווח על תגובה לא ראויה
08.11.2018

8. לא מתביישת (שמואל כהן)

כמה נמוך צריך לרדת כדי לרשום דבר כזה על יוסי חביליו, אם היית עושה קצת שיעורי בית היית מבינה שביום הזיכרון מלווה את אחותו השכולה מבעלה שנהרג בפעילות מבצעית בשירות המילואים, נבחרת ציבור צריכב לבדוק טוב את הדברים שלה לפני שהיא מדברת, מספיק בדיקה קטנה בפייס או משהו בסגנון אבל הקלות..... תתביישייייייייי

דווח על תגובה לא ראויה
09.11.2018

9. על הטענה הראשונה היא נתפסה בקלקלתה.. גברת חגית קורלציה לא בונים לפני הבחירות רק לאחריה אבל קומבינות ודילים באמת סוגרים לפני וזה כנראה מה שעופר לא רוצה (אלי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.11.2018

10. איזה פלורליסטים. כל מי שלא בדעה שלכם אתם קוראים לו חשוך (guz)

דווח על תגובה לא ראויה
10.11.2018

11. הבית היהודי הביתה (אייל)

כבר מזמן הפכתם להיות חלק מהחרדים . רק עופר!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר