סגור

יוסי דגן ממריא לארה"ב: "בתכנית טראמפ יש גם סכנות"

ראש מועצת שומרון יוצא לסדרת פגישות בהולה בארה"ב עם בכירים במפלגה הרפובליקנית ומנהיגים אוונגליסטים, כדי להציב את "הקווים האדומים" של ההתיישבות. דגן: "להחיל ריבונות על כל מרחבי הישובים, להוריד את מדינת הטרור משולחן הדיונים"

חדשות כיפה
כט בטבת התשפ
,
26 בינואר, 2020 11:32
יוסי דגן בפגישה עם חברי קונגרס

יוסי דגן בפגישה עם חברי קונגרסצילום: מועצה אזורית שומרון

יוסי דגן יוצא לוושינגטון. בשל החשש מ'מוקשים' בתכנית המאה של הנשיא טראמפ, יוצא הערב (א') ראש מועצת שומרון, יוסי דגן, לוושינגטון, להיפגש עם חברי קונגרס ובכירים במפלגה הרפובליקנית שקרובים לנשיא ארה"ב דונאלד טראמפ, ועם מנהיגים אוונגליסטים, עמם הוא נמצא בקשר בשנים האחרונות, וזאת במטרה להציב בפניהם את הקווים האדומים של ההתיישבות אותם, לדבריו, אסור לחצות בכל הסדר עתידי שיבוא.

דגן יגיע לוושינגטון במקביל לראש הממשלה נתניהו ויו"ר כחול לבן בני גנץ, שצפויים לשמוע מהנשיא טראמפ את מתווה תכנית השלום שלו.

דגן אמר כי "התוכנית היא תוכנית חשובה וגם היסטורית. ראשית לכל צריך לשבח את נשיא ארה"ב דונאלד טראמפ ובפרט את ראש הממשלה בנימין נתניהו, שמוביל קו מדיני חשוב ואסטרטגי, הישגנו הישג גדול בכך שהכרה בהתיישבות ביו"ש וריבונות על השולחן הן בארה"ב והן בישראל. עם זאת צריך לשים לב גם לכוכבית ולמה שכתוב באותיות הקטנות, להיזהר מכך שהמילים 'החלת ריבונות', יהפכו למסך עשן שמכסה את עינינו מלראות את המשמעות של תכנית המאה, כפי שהתפרסמו חלקים ממנה. בתכנית יש גם סכנות".

אמש פתחה המועצה האזורית שומרון בקמפיין שמציב את הקווים האדומים של ההתיישבות: "לא נסכים להקמת מדינה פלסטינית. לא לחלוקה בין ישובים בתוך גושי ההתיישבות ליישובים מחוץ לגושי ההתיישבות, לא להפקרת ישובים כמובלעות בתוך שטח  מדינת טרור כפי שנעשה לנצרים, לא להעברת שטחי C ל-B ונסיגות נוספות.

26.01.2020

1. אם הוא לא רוצה לדאוג לתושבים שלא יבקש שיבחרו בו (שומרוני שנמאס לו)

ברור שאנחנו לא מעניינים אותו. הרבה יותר כיף לנסוע לחו"ל, לפגוש אנשים חשובים, לדבר על עקרונות חשובים ... הכל טוב, שיעשה מה שמתחשק לו, רק שיפסיק לקבל מאיתנו משכורת ויתן למישהו אחר לדאוג לצרכים של התושבים: חינוך, נוער, תחבורה ציבורית, כבישים, בינוי, תחזוקה ועוד ועוד.

דווח על תגובה לא ראויה
26.01.2020

2. כשהייתי חבר ליכוד בתקופתו של מנחם בגין היתה דוגמא אישית לצניעות ערכים של יושר ואמינות הדר וכבוד וכיום הליכוד בראשות דון ביבי מסמל את השחיתות השינאה הש (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
26.01.2020

3. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (משיח)

דווח על תגובה לא ראויה
26.01.2020

4. הכל בלוף ואחיזת עיניים -הכל למטרת הצלת העבריין מבלפור (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום:  Yossi Aloni/Flash90

אולפנת כפר פינס: תלמידה נדבקה בקורונה - חברותיה לשכבה נשלחו לבידוד

קרא עוד