סגור

ראש מועצת יש"ע החדש: דוד אלחייני

ראש מועצת בקעת הירדן ניצח את יגאל להב מקרני שומרון בהפרש של קול אחד, 13 מול 12. ניצחון המהווה הישג לציר ה'ממלכתי' בהנהגת ההתיישבות, ומכה לציר האופוזיציוני

יהונתן קליין, חדשות כיפה
ו בחשון התשפ
,
04 בנובמבר, 2019 16:10
ראש מועצת יש"ע החדש, דוד אלחייני

ראש מועצת יש"ע החדש, דוד אלחייניצילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בבחירות שנערכו היום במועצת יש''ע, נבחר יו''ר מועצת יש''ע החדש - ראש מועצה אזורית בקעת הירדן דוד אלחייני.

יו"ר מועצת יש''ע היוצא חננאל דורני שוחח עם אלחייני ואיחל לו בהצלחה בתפקידו. אלחייני יחל את תפקידו החל מרגע זה.

דוד אלחייני משמש כ-11 שנים בתפקידו כראש מועצה אזורית בקעת הירדן וחבר שנים רבות בהנהלת מועצת יש''ע. אלחייני, 59, חקלאי תושב מושב ארגמן בבקעת הירדן משנת 1983, אבא לשלושה וסב לחמישה.

חננאל דורני אמר: "אני מאחל הצלחה רבה לידידי דוד אלחייני, אני משוכנע ובטוח כי הוא יוביל בהצלחה את ההתיישבות ביהודה, שומרון ובקעת הירדן על עבר מטרות העל של המועצה - ריבונות למיליון תושבים ביהודה ושומרון. אעזור לו ככל יכולתי".

דוד אלחייני, אמר לאחר בחירתו: "מדובר בלא פחות מרגע היסטורי עבור ההתיישבות ביו"ש. אני מקבל את התפקיד ואת האחריות הכבדה בצנעה רבה, ומתחייב לפעול בכל כוחי למען קידומה של ההתיישבות ביהודה, שומרון ובקעת הירדן".

ראש הממשלה נתניהו התקשר לאלחייני ובירך אותו לרגל היבחרו. נתניהו אמר לאלחייני שהם ימשיכו לעבוד בשיתוף פעולה מלא למען חיזוק ההתיישבות.

גם ח"כ מוטי יוגב בירך את אלחייני ואמר: "בקעת הירדן על המפה! ברכות לחברי דוד אלחייני שנבחר לראשות מועצת יש"ע. דוד מדגים את המגוון הרחב שיש בין תושבי יהודה ושומרון, את החיבור לשורשים ואת האמונה בצדקת דרכנו. אני מאחל לך שתצליח להביא להחלת הריבונות הישראלית בבקעה תחילה ובהמשך - בכל יהודה ושומרון".

תנועת הריבונות בירכה את אלחייני על בחירתו: "מזה שנים אלחייני הוא שותף נאמן להובלת חזון הריבונות על יהודה, שומרון ובקעת הירדן בזירה הציבורית ההסברתית והפרלמנטרית", אומרות ראשי התנועה, יהודית קצובר ונדיה מטר ומציינות: "אלחייני מקפיד והקפיד שלא להיכנע לניסיונות השווא לבדל בין בקעת הירדן ליהודה ושומרון והדגיש כי הקונצנזוס הלאומי-ציוני והקשר ההיסטורי של עם ישראל הם על השטח כולו".

04.11.2019

1. מאותו פה: ״רגע היסטורי״ ״אני מקבל את התפקיד בצנעה רבה״ (יפה)

דווח על תגובה לא ראויה
04.11.2019

2. מועצת יש"ע גוף קצת מיותר (הפסיק להיות משמעותי כשאיבד את הע')

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר


Warning: array_rand(): Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/footer.php on line 553

Notice: Undefined index: in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/footer.php on line 554

Notice: Trying to get property of non-object in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/footer.php on line 560

Notice: Trying to get property of non-object in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/footer.php on line 560

קרא עוד