"ביהודה ושומרון פוטנציאל עצום לפיתוח מנועי צמיחה"

ח״כ ניר ברקת בביקור במועצת בנימין: "נשדרג את הפונטציאל לפיתוח מנועי צמיחה ביהודה ושומרון דרך איזורי תעשייה משותפים, תיירות ותשתיות חזקות"

חדשות כיפה
כא בתמוז התשעט
,
24 ביולי, 2019 8:32
ברקת עם ישראל גנץ

ברקת עם ישראל גנץצילום: יח"צ

הבוקר (ג') הגיע ח"כ ניר ברקת לביקור במועצת בנימין ולפגישת עבודה עם ראש המועצה ישראל גנץ, כחלק מתוכנית רחבה של ברקת ואנשי מיזם ״ישראל צומחת״ לפיתוח מנועי צמיחה בפריפריה הגאוגרפית של ישראל, ובתוכה יהודה ושומרון.

במפגש הוצגו ע"י ח״כ ברקת וצוותו מגוון הצעות ותהליכים לשדרוג חבל בנימין ובתוך כך הוצגו תכניות להקמת אזורי תעשייה חדשים בבנימין, חיבור מוקדי תנ"ך מרכזיים באזור לתוכנית התיירות של בנימין בארץ ובעולם. 

ראש המועצה גנץ העביר בפני ראש עיריית ירושלים לשעבר סקירה רחבה על תוכנית האב לתחבורה לשדרוג מערך הכבישים והתשתיות בתחום המועצה  העוברים מהפיכה של ממש בחודשים האחרונים.

ח"כ ניר ברקת סיכם את הביקור: ״אני מודה לחברי היקר, ראש המועצה ישראל גנץ על האירוח והשיח המשותף. ביהודה ושומרון בכלל ובנימין בפרט קיים פוטנציאל עצום לפיתוח מנועי צמיחה משמעותיים סביב איזורי תעשייה משותפים, תיירות סביב סיפורי התנ״ך ומנועי צמיחה נוספים. כל אלו עשויים להוות אבן דרך משמעותית בחיזוק הפריפריה הגאוגרפית של ישראל ובתוכה ההתיישבות". 

ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ: "שמחנו לארח היום את חברי הטוב ח"כ ניר ברקת, ידיד אמת של ההתיישבות ומי שפיתוח האזור חשוב לו רבות. אנו מודים לניר  על הרצון העז לעשייה מרבית באזור, ומאמינים כי שיתופי הפעולה יעזרו לכולנו לחזק את ההתיישבות ברחבי יהודה ושומרון".

24.07.2019

1. ברור מנועי צמיחה. מועצה בפשיטת רגל (רחל)

אבל שופוני ודיבורים גבוהה גבוהה - זה בטח טוב

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

2. גנץ הוא תותח !!, איש עשיהה עצום, ההרגשה והידיעה שלי היא - שהמועצה בידים טובות כשהיא אצלו ! (גנרלית הימים)

נקווה שהוא לא יפרוש לפוליטקה, וישאר במועצה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 לפיד ונתניהו צילום: פלאש 90. נעם רבקין פנטון

סקר מנדטים חדש: לפיד נוסק, מפת הגושים משתנה

קרא עוד