צפו: כך ייראה ירי טיל מיו״ש לעבר העיר נתניה

תנועת רגבים יוצאת בקמפיין חדש, ובו הדמיית ירי טיל קטלני לעבר בית הספר בנתניה לאחר ששוגר מ״מרכז פלשתין״

חדשות כיפה 16/07/19 21:16 יג בתמוז התשעט

הטיל לעבר נתניה, צילום: צילום מסך
הטיל לעבר נתניה, צילום: צילום מסך

תנועת רגבים מפרסמת סדרת סרטוני טילים הנורים לעבר ישראל, ומפרסמת הערב את הדמיית ירי טיל קטלני לעבר בית הספר ע"ש שי עגנון בנתניה לאחר ששוגר מ״מרכז פלשתין״.

תנועת רגבים החלה בפרסום סרטונים המדמים ירי טילים קטלני לעבר מוסדות חינוך בישראל - המופגזים מתוך תחומי יהודה ושומרון כאשר הראשון שבהם היה לעבר העיר עפולה וכפר הנוער ניר העמק. 

מדובר כאמור בחלק נוסף של קמפיין מדינת טרור מעבר לפינה ומטרתם להמחיש את העתיד להתרחש אם הבניה הפלסטינית הבלתי חוקית בשטחי C תמשיך ללא הפרעה ותאפשר הקמת מדינה פלסטינית בפועל  על פי תכנית פיאד.

לפני כשבועיים חשפו בתנועת רגבים נתונים מטרידים לפיהם מעל 28,000 מבנים פלסטינים חדשים הוקמו בעשור האחרון על שטחי C וכי תפיסת מאות אלפי דונמים על ידי הרשות הפלסטינית, עשויה להוביל לנקודת אל חזור של מדינת טרור ברחבי יהודה ושומרון. 

מנכ"ל רגבים מאיר דויטש אמר: ״השתוללות הבניה הבלתי חוקית של הרשות הפלסטינית אמנם מתרחשת בשטחי יהודה שומרון. אבל חשוב להבין שלא מדובר בבעיה שאמורה להטריד את ציבור המתיישבים בלבד".

עוד הוסיף דויטש: "מדינת הטרור שאורבת לנו מעבר לפינה תשפיע לא פחות על חייהם ובטחונם של תושבי עוטף יהודה ושומרון. כנראה שיש כאלה בישראל שלא יתעוררו עד שיפלו בעפולה ובמודיעין טילים פלסטינים מהרי השומרון. אז זה כבר יהיה מאוחר מדיי. אנחנו בכל מקרה נעשה הכל כדי למנוע הקמת מדינת טרור״.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר