סגור

הרחבת כביש המנהרות יוצאת לדרך

חברת 'מוריה' והמועצה האזורית גוש עציון הודיעו כי בשבוע הבא יחלו העבודות להכפלת כביש 60 בקטע המוביל מגוש עציון לירושלים - כביש המנהרות - לדו מסלולי ודו נתיבי: ראש המועצה נאמן: "בשורה לתושבי גוש עציון והאזור כולו"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
ה בתמוז התשעט
,
08 ביולי, 2019 17:11
הדמיית הכפלת כביש המנהרות

הדמיית הכפלת כביש המנהרותצילום: חברת 'מוריה'

התכנונים הסתיימו, המכרזים בוצעו וכעת מתחילים לבצע. אחרי שנים של הבטחות ופקקים בלתי נגמרים בציר שבין גוש עציון לירושלים, הלא הוא כביש המנהרות, חברת מוריה מתחילה השבוע את העבודות להכפלת כביש 60.

בשלב הראשון העבודות יחלו במקטע שבין מחלף רוזמרין עד לפתח של המנהרה הדרומית, תוצב גדר בטיחות בצד המערבי של הכביש, וזאת על מנת שהעבודות יבוצעו תוך שמירה על ביטחונם של הנוסעים בכביש.

על פי חברת 'מוריה', אורך הפרויקט מצומת הרוזמרין שבקצה כביש בגין דרום, בשכונת גילה, עד לישוב אלעזר, הוא כ-12 ק"מ. כולל 2 מנהרות נוספות למנהרות הקיימות באורך של 350 מטר ו-900 מטר, וכן גשר חדש מעל נחל גילה בגובה של 60 מטר.

המחסום בכביש המנהרות

המחסום בכביש המנהרותצילום: סבי ברנס, פלאש 90

במהלך העבודות שיבוצעו השבוע יישמר נתיב נסיעה אחד לכל כיוון, בשעות העבודות שיבוצעו במהלך הלילות, בין השעות 21:00-05:00.

משך ביצוע העבודות המתוכנן, עד לסיום הקמת הכביש במלואו, הוא 4 שנים.

ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן מסר: "הכפלת המנהרות והרחבת כביש 60 הן בשורה לתושבי גוש עציון והאזור כולו. הכביש הוא העורק הראשי של תושבי דרום ירושלים והרחבתו חשובה מעין כמוה. אנו שמחים שמשרד התחבורה וחברת מוריה עומדים בלוחות הזמנים שהגישו, ואנו כבר מצפים בקוצר רוח לראות את העבודות בשטח".

08.07.2019

1. נסיעות בזמן (אני)

קליפ יפה כי ממש אנחנו .אי אפשר בלי שמים בצילום פשוט לא יתכן ועוד עננים זה פשוט מושלם זה אנחנו זה שמנו וזוהי משאתנו החזרת הנבואה. ומינהרות אוללה אוללי מינהרה זה מה שמתארים אלה שחוו מצב ביניים וכימעט עברו מהעולם על קצה ומינהרה ואור. זה פה בארץ ישראל. אדמה שכולה מכונת זמן אדירה רדומה שתיתעורר בבוא השעה. וכולנו נוסעים בזמן הלוך ונסוע אל הנצח של גן עדן. אין דין זמן התנך כזמן רגיל כי זה מטריקס הנבואה. זמן הפנטזיה האלוהית החוויתית בו הטבע מיתערבב בעל טיבעי והנה אור זה מה שהיה בתנך וזה יחזור בעתיד לטובה

דווח על תגובה לא ראויה
09.07.2019

2. חסר תוחלת. עד לסיום העבודות כמות הרכבים תוכפל ובינתיים אנחנו כבר סובלים מהעבודות (.)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מועצת חכמי התורה במהלך הדיונים צילום: דוברות ש"ס

מועצת חכמי התורה של ש"ס: "יש לקיים את כל התפילות במרחב הפתוח"

קרא עוד