סגור

"האם היית בחו"ל או ביהודה ושומרון בשבועיים האחרונים?"

אחת העובדות במזכירות מרפאות החוץ בוולפסון תלתה שלט, ובו דרשה מהמזומנים להשיב האם בקרו בחו"ל או ביהודה ושומרון בשבועיים האחרונים. בית החולים: "מדובר בשלט שנתלה על ידי עובדת על דעת עצמה וללא אישור"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
ז בשבט התשפא
,
20 בינואר, 2021 21:22
השלט שנתלה בוולפסון

השלט שנתלה בוולפסוןצילום: באדיבות המצלם

עובדי מערכת הבריאות נאלצים לבוא במגע עם אנשים רבים במהלך היום. בתקופת הקורונה ובמיוחד בימים אלה בהם מספר החולים ממשיך לטפס, מנסים העובדים להיזהר ככל יכולתם ממגע עם אנשים. עובדת במזכירות מרפאות החוץ בבית החולים וולפסון בחולון היתה מקורית במיוחד. 

בשביל לחסוך זמן ושאלות מיותרות, תלתה העובדת שלט על חלון השירות שלט ובו שלוש שאלות. אחת השאלות מטרידה במיוחד: "האם היית בחו"ל או ביהודה ושומרון בשבועיים האחרונים?". בשלט נתקל תושב אחד היישובים ביהודה ושומרון שהגיע לבית החולים. 

מבית החולים וולפסון נמסר: "מדובר בשלט שנתלה על ידי עובדת על דעת עצמה, ללא אישור, תוך שיקול דעת מוטעה, והוא הוסר באופן מיידי".

מוקדם יותר היום, סגן שר הבריאות, יואב קיש, אמר בראיון לרדיו 103FM. כי אם הבחירות היו צריכות להתקיים במצב התחלואה הנוכחי, משרד הבריאות היה מבקש לדחותן.

"לדעתי האישית אם הבחירות היו צריכות להיות מחר והיו באים לשאול את משרד הבריאות - אני חושב שכל אדם בר דעת היה מבין את זה, והיה אומר: 'אנחנו מבקשים לדחות את הבחירות בחודש לאחר הסגר'. לקראת שבוע-שבועיים לפני הבחירות, יהיה דיון הערכת מצב של אנשי המקצוע שייתנו את המלצתם לוועדת הבחירות המרכזית".

 

20.01.2021

1. צודקת המצב זוועתי (תושבת אפרת)

אני גרה באפרת והמצב פה כל כך נורא שאני ממש מבינה אותה שתשמור על עצמה.. אולי צריך להיות כתוב בצורה קצת יותר מכבדת ומובנת אבל היא צודקת.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
העברת
מתנות
לאביונים
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

איבתיסאם מרעאנה צילום:  Avshalom Sassoni/FLASH90

קולות נוספים בעבודה המתנגדים למרעאנה: "הזדעזעתי כמוכם"

קרא עוד