סגור

אבי נפטר מקורונה: "אהוב על ילדי השומרון"

אבי וויצמן פרש רק לפני 3 שנים מעבודתו כנהג אוטובוס הסעות בשומרון, ונפטר בערב ראש השנה מהקורונה. ראש מועצת שומרון: "הלב כואב. היה ממקימי הישוב שקד"

חדשות כיפה
ג בתשרי התשפא
,
21 בספטמבר, 2020 10:53
אבי ויצמן ז"ל

אבי ויצמן ז"לצילום: באדיבות המשפחה

בערב ראש השנה הלך לעולמו אבי וויצמן מהישוב שקד שבשומרון. הוא נפטר בירושלים סמוך לילדיו. 

אבי היה ממקימי הישוב שקד, ונהג הסעות התלמידים בחברה לפיתוח השומרון. הוא פרש מעבודתו רק לפני 3 שנים, לאחר מעל 30 שנות עבודה כנהג הסעות, ולא הספיק ליהנות משנות פרישתו. 

"הקורונה הכתה שוב והפעם בתושב צפון השומרון, שהיה ממקימי הישוב שקד". סיפר יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון. "עובד מסור של החברה לפיתוח השומרון, הסיע בשנים הקשות של האינתיפאדה במסירות נפש את התלמידים, אהוב על ילדי שקד אותם הסיע במשך שנים למסגרות. המועצה האזורית שומרון מרכינה ראש עם לכתו של אחד מראשוניה, מהמחלה הארורה המסרבת להרפות מהעולם ומהארץ ומפילה חללים רבים". 

אבי הוא הנפטר השלישי מנגיף הקורונה במועצה האזורית שומרון. לפני כשבוע נפטרה סוזי (דבורה) לפקיפקר תושבת שערי תקווה ומספר חודשים קודם לכן נפטרה תמר מטרני מהישוב ברקן שבשומרון. יו"ר הישוב שקד אבישי שפיר ספד לו ואמר: "הישוב שקד מביע צער עמוק על אובדן כה משמעותי של אחד מעמודי התווך של הישוב". 

מנכ"ל החברה לפיתוח השומרון, רובי טלמן, סיפר "אבי ויצמן ז"ל היה מראשוני העובדים בחברה לפתוח שומרון, עבד בחברה כ 30 שנים שימש כנהג הסעות תלמידים וכמנהל אזור צפון השומרון בחברה. אהב מאוד את עבודתו ואת ילדי צפון השומרון. אנו כואבים את לכתו בטרם עת. יהי זכרו ברוך".

אבי הובא למנוחות אמש בבית העלמין בשקד. בטקס צנוע על פי מגבלות משרד הבריאות בשל נגיף הקורונה

21.09.2020

1. ת.נ.צ.ב.ה (RAM Yosef)

למה לא כותבים גיל

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Yonatan Sindel/Flash90

לא בגלל משפט נתניהו, בשביל האזרח הקטן: מערכת אכיפת החוק צריכה ניקוי אורוות

קרא עוד