היישוב פני קדם חגג 20 שנה

הישוב פני קדם שבגוש עציון חגג 20 שנה להקמתו בנטיעת עצים בפארק חדש, ובהופעה של אריאל זילבר. ראש מועצת גוש עציון, שלמה נאמן: "מאחל שפני קדם יוסדר במלואו וש-20 השנים הבאות יהיו רוויות בבנייה"

חדשות כיפה 23/08/20 13:06 ג באלול התשפ

היישוב פני קדם חגג 20 שנה
חוגגים 20 שנה בפני קדם, צילום: גרשון אלינסון

לפני 20 שנה בראש חודש אלול התש״ס עלה גרעין צעיר של משפחות ורווקים להקים נקודת ישוב חדשה בדרום מזרח גוש עציון - היישוב פני קדם. בסוף השבוע האחרון חגגו בישוב את יום ההולדת בנטיעת עצים בפארק חדש, בטקס שסקר את קורות הישוב ואת החלומות לשנים הבאות וקינחו בהופעה של הזמר אריאל זילבר. 

השר לענייני ירושלים והמורשת הרב רפי פרץ השתתף בנטיעות וברך בטקס. בנוסף ברכו: ח"כ עמית הלוי מהליכוד, זאב חבר זמביש מנכ״ל תנועת אמנה ואהרוני נויבואר מנכ״ל החברה לפיתוח גוש עציון. הם עדכנו על המאמצים הנעשים בימים האחרונים כדי לאשר את התב״ע של הישוב, הממתין לתוכנית מאושרת מאז היווסדו. מנכ״לית מועצת גוש עציון יפה שטרית השתתפה אף היא בטקס הנטיעות וברכה את הישוב. 

זמביש נואם בחגיגות ה-20 לפני קדם

זמביש נואם בחגיגות ה-20 לפני קדםצילום: גרשון אלינסון

ראש מועצת גוש עציון שלמה נאמן הצליח אמר באירוע ואמר כי "בגיל זהו הזמן הטוב ביותר לעבודה אמיתית- דווקא עכשיו. כשהחיים עוד לפנינו צריך לתפוס אותם, לרדוף אחרי כל הזדמנות ולמצות אותה עד תום. מי שפגש באנשי פני קדם יודע שמדובר במלח הארץ, חלוצי הדור שממשיכים להגשים את חזון ההתיישבות.מאחל לנו וליישוב שעוד השנה יוסדר במלואו וש-20 השנים הבאות יהיו רוויות בבנייה, עשייה והתפתחות כמו בכל גוש עציון".
 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר