סגור

שר הבריאות בשומרון: "לא תקום מדינה פלסטינית"

שר הבריאות וראש מועצת שומרון חנכו קו ייצור למסכות במפעל "סופר גום" שבשומרון. אדלשטיין: "לא תקום מדינה פלסטינית. נחיל את הריבונות בפועל". דגן לנתניהו: "אל תסתתר מאחורי הסינר של קושנר. מכרת את יו"ש בשביל כרטיס טיסה לאבו דאבי"

חדשות כיפה
כח באב התשפ
,
18 באוגוסט, 2020 11:49
שר הבריאות אדלשטיין וראש מועצת שומרון יוסי דגן

שר הבריאות אדלשטיין וראש מועצת שומרון יוסי דגןצילום: צילום מסך

ראש המועצה האזורית שומרון יחד עם שר הבריאות ח"כ יואל (יולי) אדלשטיין חנכו הבוקר קו ייצור למסיכות המגינות מנגיף קורונה. במפעל, "סופרגום" שבאזור התעשייה ברקן החלו הבוקר לייצר מסיכות כחול לבן שישווקו למשווקים ישראלים ואף לחו"ל.

יוסי דגן: "נתניהו עלול לכרות את הענף הפוליטי עליו הוא יושב"

שר הבריאות אדלשטיין התייחס בדבריו לעניין הריבונות וחשיבותה גם בביצור המפעלים החשובים ביו"ש: "תושבי יהודה ושומרון מגינים על אזרחי ישראל ביטחונית, וכמו שאתם רואים כאן במפעל מגנים גם מהבחינה הבריאותית. פעם אמרו יש״ע זה כאן. היום אני אומר מדינת ישראל זה כאן! אני לא צריך אף אחד כדי לדעת זאת".


(שר הבריאות וראש מועצת שומרון בהצהרה משותפת)

"לא ירחק היום שנחיל רשמית את החוק  הישראלי על השמרון, על בנימין ועל יהודה. בינתיים אנחנו מחילים את הריבונות בפועל.אנחנו חייבים לבנות בכל מקום, אנחנו חייבים לתת לכל ילדה וילד בשומרון את הזכויות המלאות שיש לילדים בתל אביב, אנחנו חייבים לשמור על המשפחות שנמצאות פה ומגשימות ציונות. אנחנו נספח במעשים, לא בדיבורים, לא בהצהרות, לא בהבטחות

"ואני רוצה לומר עוד משהו: במפעל סופרגם בברקן, כמו בעוד הרבה מפעלים אחרים, עובדים גם הרבה פלסטינים. הנוכחות שלנו עוזרת גם להם. מדינה פלסטינית היא מדינת טרור כלפי אזרחי ישראל וכלפי ערביי הרשות הפלסטינית ביחד. כל עוד אני בממשלה לא תקום מדינה פלסטינית".

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן אמר כי "אנחנו בנינו פה איזור תעשייה מפואר, לא ביקשנו רשות מהממשל האמריקאי, אנחנו מייצרים פה מסיכות עבור כל מדינת ישראל, 10 מליון מסכות בחודש,  לא ביקשנו אישור מאף גורם אמריקאי. חיים פה מאות אלפי ישראלים, ואף אחד שעבר לגור פה לא ביקש אישור מגראד קושניר, וכך אנחנו צריכים לעשות גם את הריבונות.

מכירת יהודה ושומרון תמורת כרטיס טיסה לאבו דאבי או היתר מכירת נשק לאמריקאים לאיחוד האמירויות בכדי להציל את טראמפ היא כשל ערכי מהממדרגה הראשונה. אני רוצה להוסיף: אם אכן נכון שראש הממשלה מתכוון לעגן ב'מזכר הבנות' הקובע שהדרך היחידה לפתרון העימות בין הפלסטינים לישראל תהיה על פי חזון טראמפ. זוהי שערורייה ואנחנו דורשים הכחשה מפי ראש הממשלה. זהו מחטף מאחורי גבו של המחנה הלאומי להכניס את המדינה הפלסטינית בדלת האחורית. 
אני אומר לראש הממשלה  כשתסתובב בכדי לבקש את עזרת המחנה הלאומי, לאחר שהאברמוביצים והאופנהיימרים ייעלמו - לא תמצא דבר.

"נתניהו הוא ראש הממשלה שלי. אותו בחרתי. אל תסתתר מאחורי הסינר של קושניר בגין לא הסתתר מאחורי הסינר של החתן של רייגן  האחריות לקריסת את היעדים המדיניים החשובים של מדינת ישראל היא עליך" כל יהודה ושומרון תהיה תחת ריבונות ישראלית. אנחנו אף פעם לא וויתרנו ואנחנו אף פעם לא נוותר על ארץ ישראל".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

רחבת הכותל המערבי. ארכיון צילום: פלאש 90, מנדי הכטמן

סליחות בכותל המערבי: המתפללים ייבחרו באמצעות הגרלה

קרא עוד