סגור

החלת הריבונות: המקומות הקדושים שעלולים להישאר בחוץ

קבר רחל, מערת המכפלה, קבר יוסף, מחוץ למפת הריבונות. יוסי דגן: "לא נוכל לאפשר הפקרת המקומות הקדושים. זה יהיה הבזיון של הדור"

חדשות כיפה
כה בסיון התשפ
,
17 ביוני, 2020 19:46
יוסי דגן בקבר יוסף

יוסי דגן בקבר יוסףצילום: רועי חדי

קבר יוסף, מערת המכפלה וקבר רחל נמצאים בשלב זה מחוץ למפת הריבונות, כך מסתמן על פי המפות המתגבשות. כידוע, מערת המכפלה בה קבורים על פי המסורת האבות והאמהות הקדושים וכך גם קבר רחל שהפך לרבים סמל של שיבת עם ישראל לארצו, וכן קבר יוסף אליו נוהרים יהודים מכל העולם לתפילות, כל אלו עלולים להישאר בחוץ.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן: "זה דבר שאנחנו לא יכולים ולא מוכנים לקבל אותו. המקומות הקדושים ביותר לעם היהודי. לא ייתכן שיופקרו על ידי ממשלה לאומית. ושום ממשלה ישראלית באשר היא. זוהי הפקרה של אושיות היסוד הבסיסיות ביותר של העם היהודי ושל שיבת ציון. רחל יוסף ומערת המכפלה לא יופקרו".

מועצה אזורית שומרון יצאה לפני כ 3 שבועות בקמפיין בדרישה להחלת ריבונות ללא הכרה במדינה פלסטינית וללא השארת ישובים מבודדים. כמו כן פרסמה המועצה האזורית בנימין סרטון הסברה של ראש המועצה. ישראל גנץ מצביע על מספר נקודות בתכנית המאה שמעלות כי יש סכנה לא מבוטלת מהסכמת ישראל לריבונות כפי שהיא מונחת כיום.

17.06.2020

1. מלחמה (דני)

אז בשביל מה כל המלחמות והמשפחות השכולות
נתניהו אתה הורג ורצח את העם היהודי

דווח על תגובה לא ראויה
17.06.2020

2. ל 1 מלחמות הן כדי להגן על חיינו. לא כדי לקדם עניני נדלן. ( )

דווח על תגובה לא ראויה
17.06.2020

3. ב"ה (א)

עדיף מאוחר , - מאשר לעולם לא ! , - שמנהיגיי מה שהתיימר להיות "כחול" "לבן" , רמטכ"ליי צה"ל ! שרק לפניי מס' חודשים מרצון להקים ממשלה בישראל עם 15 ! תומכיי מחבלים ! (שיש ! להם ! פרלמנט משלהם בעזזזע זל ובמו קעקע ע !) , - הוקפצו לשריי הביטחון והחוץ ! , - י ו א ר ו ! - יבינו שישראל של ישראל . ושמיליארדיי שקלים ויורויים שאירופיזה יחד עם סמול תקשורת ובית חיית בעקשנות אובססיווית משקיעים בטרור , - עדיף לתעל לחיים ולשלום ; - שר חוץ הטרי יכול לדבר ללבות בסדריי אירופיזה שאת המיליארדים שהם שופכים למחבלים עדיף לתת לבסדריי לבנון סוריה ירדן ומצרים כדיי שיעזרו לאחייהם הפלילי שתינים להיקלט אצלם - כבישים ערים תעסוקה פרנסה חקלאות מפעלים וכ"ד . שר הביטחון הטרי שמאז שניפרד מלעפפפיס הולך ונהיה אנושי יותר , - יכול לדבר ללבות בסדריי עמירוייות המפרץ , סעודיה בהריין וכ"ד שבנוסף לווילות ברמה ולתעסוקה יבטיחו גם לפלילי שתינים שיחזרו אלייהם גם 35 בתולות . : )

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בית המעצר במגרש הרוסים. ארכיון צילום: אוליבר פיטוסי, פלאש 90

מחדל: תושב כוכב השחר בן 70 הותקף על ידי פלסטיני במעצר ונפטר מפצעיו

קרא עוד