סגור

אושרה כניסתם של בני משפחת הפלסטיני שהציל יהודים

ראש מועצת שומרון יוסי דגן נרתם לעזרתו של א', שגורש מביתו בעקבות העזרה שהגיש לבני משפחת מרק, השיג לרעייתו ובנו אשרת כניסה לישראל ותרומות למימון מחייתו בתקופה הקרובה: "מתפקידנו לסייע לו ולא להפקיר אותו"

משה ויסטוך, חדשות כיפה
יד בתמוז התשעט
,
17 ביולי, 2019 21:05
דגן עם א

דגן עם א' ומשפחתוצילום: המועצה האזורית שומרון

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, נרתם לעזרתו של א', הפלסטיני שנחלץ לעזרתם של בני משפחת מרק, והצליח להשיג לבני משפחתו אשרת כניסה לישראל וכן תרומות שיעזרו לו לממן את שהייתו בדירה בתל אביב.

דגן נחשף לסיפורו של א' ולעובדה שבעקבות העזרה שהגיש לבני משפחת מרק במהלך הפיגוע הרצחני שחוו בשנת 2016, בו נרצח הרב מיכי מרק,, הוא גורש מהכפר שבו התגורר. כתוצאה מכך הוא פנה למינהל האזרחי והצליח להביא להכנסתם של בני משפחתו של הפלסטיני לישראל.

בנוסף, לצדו של איתי שפירא שמסייע לא' בנושא מזה 3 שנים, הוא גייס שורת דמויות נוספות מהשומרון ויחד הם השיגו לו מימון לשהייה בת חודש בישראל. "כשראיתי את הסיפור הקשה שלו נקרע לי הלב", אמר דגן והוסיף כי "מדובר בלא פחות מחסיד אומות עולם שנקלע למצוקה קשה ביותר, לא אנושית ממש, רק משום שסייע ליהודים. מתפקידנו לסייע לו ולא להפקיר אותו וזאת אני עושה"

דגן הצטרף לקריאות של שורת אישי ציבור לשר הפנים אריה דרעי ולמנהל האזרחי, במטרה שיאשרו לא' ולבני משפחתו אישור תושבות או אישור קבוע לשהייה ועבודה בישראל. לדבריו, "המשפחה הזו לא תוכל לנצח לחיות על תרומות. הם עשו  יחד את המעשה האנושי היפה והנכון ביותר, ומתפקידה של מדינת ישראל להכיר במצבם המיוחד למרות שהוא יוצא דופן ולאשר להם תושבות ואפשרות עבודה בישראל בכדי שיוכלו להתפרנס. זוהי חובה מוסרית מהמדרגה הראשונה". 

17.07.2019

1. muro de los lamentos (ovadia )

אנו יהודים שלחנים אינטרס שלנו הוא שלום אמתי

דווח על תגובה לא ראויה
17.07.2019

2. צריך לפרסם את המקרה הזה בעולם שיראו עד כמה השנאה שלהם גדולה (מי שרוצח הוא "גיבור" ומי שמציל חיי אזרח יהודי (לא )

דווח על תגובה לא ראויה
18.07.2019

3. תפרסמו את האתר לתרומות (אריאל)

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

4. סוף סוף!!!ברוך ה'. כמה בירוקרטיה רעה יש כאן.ברוך הבא מכל הלב שלנו אליך והמון בהצךחה.ואתה תצליח.ה' איתך אל תדאג אתה מיוחד!!!!!!תהיה גאה בעצמך אתה מיוחד (ליאור)

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

5. שיפסיקו לעשות פוזות המשטרה ומשרד הפנים ויתנו לו מייד אזרחטת כי הוא גיבור שבגיבורים.ואשתו תתמכי בו!!!כי הוא יצא הכי לוחם מכולם!אילו רק הייתם יודעים כמה (בן גןריון)

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

6. ברוכים הבאים . שפע ברכות והצלחה (א.א. )

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

7. אם סלב,מזמן היה נותנים לו אשרה . (שוש)

מדינה כפוית טובה ,לתת לו אשרה לסדר לו בית ועבודה במיידי.וכדאי שנפתח בעצומה בשביל זה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דנה ויס צילום: Hadas Parush/Flash90

משיבים מלחמה: דנה וייס וחדשות 12 יגישו תביעת דיבה נגד יאיר נתניהו

קרא עוד