חדשות כיפה
בחירות ברשויות המקומיות סיקור מיוחד בכיפה

הרב אבינר מבהיר: מחזק את התמיכה באלקין

בעקבות הפרסום לפיו הוא שוקל להסיר את תמיכתו במועמדות השר לראשות עיריית ירושלים, בשל עמדותיו המדיניות, פרסם הרב מכתב חדש. "התחזקה עוד יותר התמיכה בו, הוא מתאים לתפקיד", כתב

הרב אבינר

הרב אבינרצילום: פלאש 90. יונתן סינדל

על רקע הפרסום בעיתון "יום ליום", לפיו הרב אבינר חזר בו מתמיכתו בשר זאב אלקין, פרסם היום (ה') הרב מכתב חדש שבו ציין כי רק "התחזקה התמיכה באלקין".

"לשאלתך אם חזרתי בי בתמיכתי בו", פתח הרב אבינר את מכתבו, "ודאי כל אדם שפונה אליי עם מידע חדש אני אומר לו שאשקול את הדבר ואבדוק וכך היא המידה הנכונה. ואכן לאור כל הפניות השונות עד כה התחזקה עוד יותר התמיכה בו, ואני מודה לכל הפונים אליי".

הרב הוסיף את הסברו מדוע הוא תומך דווקא בשר אלקין וכתב: "ובוודאי הוא יביא ברכה לעיר קודשנו הן במובן הרוחני והן במובן הלאומי הכלכלי והארגוני". בסביבת השר אמרו כי מכתב זה עוצר את רצף השמועות המכוונות אך חסרות הבסיס על הסרת התמיכה של הרב אבינר באלקין.

השבוע קיבל השר אלקין תמיכה נוספת מהרב דב ליאור, מבכירי הרבנים של הציבור הדתי לאומי, שהתייחס למועמדותו של אלקין לראשות העיר ואמר: "נוכחתי לדעת שהוא מתאים לתפקיד חשוב זה".

הבוקר פורסם בעיתון "יום ליום" שהרב אבינר, החליט לשקול מחדש את תמיכתו באלקין, לאחר שגילה כי עמדותיו המדיניות באשר לעתידה של ירושלים לא הוצגו בפניו כלל, ומנוגדים לעמדותיו.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

פגישת הבכירים צילום: גיפה

יפעת ארליך על האפשרות שתפרוש מהבית היהודי: "כל אחד ישקול את דרכו"

קרא עוד