הנחת סלב: נחתם הסדר טיעון עם אורן חזן

על פי הסדר הטיעון,שנחתם עם חזן הוא יודה בתקיפת ראש עיריית אריאל ומנכ"ל העירייה, אך לא יורשע. הפרקליטות תבקש לגזור על חזן 200 שעות עבודה לתועלת הציבור

חדשות כיפה 30/04/19 11:09 כה בניסן התשעט

יודה אך לא יורשע | ח"כ אורן חזן, צילום: Miriam Alster/FLASH90
יודה אך לא יורשע | ח"כ אורן חזן, צילום: Miriam Alster/FLASH90

הסדר טיעון נחתם עם חבר הכנסת היוצא אורן חזן, בגין תקיפתם של ראש עיריית אריאל, אלי שבירו, ומנכ"ל העירייה, אבי עזר. במסגרת ההסכם, יודה חזן במיוחס לו ולא יורשע. הפרקליטות תבקש לגזור עליו 200 שעות עבודה לתועלת הציבור.

חזן, שלא הצליח להתברג למקום ראלי ברשימת הליכוד, ולאחר מכן הקים מפלגה עצמאית שלא הצליחה לעבור את אחוז החסימה הואשם בתקיפת עובד ציבור והתנהגות פסולה במקום ציבורי. על פי עדויות, חזן קילל ודחף בחוזקה את מנכ"ל העירייה עד שהוטח במעקה.

על פי כתב האישום, חזן הגיע למשרדי עיריית אריאל באוקטובר 2014, ופקד משרדים שונים במטרה להבין מי אחראי להטלת צו עיקול על חשבון של אמו. משהבין כי מנכ"ל העירייה הורה על הטלתו, המתין להגעתו של המנכ"ל, וכשזה נכנס לחדר הישיבות נכנס חזן מיד אחריו, סגר את דלת החדר ואמר: "אף אחד לא יוצא מפה". בחדר הישיבות המשיך חזן לצעוק ולגדף את המנכ"ל, עד אשר הוצא מהמקום.

לאחר מכן התפרץ חזן ללשכת ראש העיר מבלי שקיבל לכך אישור, והחל לצעוק ולגדף את ראש העיר. ראש העיר הורה לחזן לעזוב את לשכתו, אולם חזן סירב תוך שהוא מאיים כי "יטפל" בראש העיר, וכי ידאג כי "לא ישב עוד בכיסא".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר