סגור

"אני לא אתן את קולי למי שבגד, ומאידך לא למי שלא עובר את אחוז החסימה"

הלל טננבאום, מתלבט בקול לאיזו מפלגה להצביע בבחירות הקרובות. לימינה- בגדו בבן גביר, עוצמה יהודית- לא עוברת את אחוז החסימה, יהדות התורה- לא אידאלית מספיק. עוד חמישה ימים להתלבטות

הלל טננבאום
א באדר התשפ
,
26 בפברואר, 2020 17:40
אילוסטרציה

אילוסטרציהצילום: פלאש 90, הדס פרוש

עשרה ימים לבחירות ועושה רושם שהציבור הכי לא מגובש סביב דרך הצבעתו הוא הציבור הדתי לאומי, וודאי חלקים נרחבים ממנו. פירוק המפלגה לגורמים והניסיון לייצר פאזל מחודש תוך זריקת חלק ניכר מהציבור הציוני דתי החוצה, גרמה לרבים מאיתנו, תחושת חוסר חשק מופגן לגבות את ההתנהלות הפוגענית, מפרת הסיכומים ומדירת הציבורים.

כמי שעוצמה יהודית קרובה ללבו ואף בחר בה ביותר מאחת ממערכות הבחירות האחרונות, חשתי כמו רבים מחבריי, נעיצת סכין בלבי. כאשר בחרו מנהיגי הציבור הדתי לאומי לזרוק אותה החוצה, לנדות את מיצגיה, ולהפר עימם ברית ציבורית -פוליטית. אותם מנהיגים שלא מתביישים להתחבק עם כל מי שמוכן להתפשר בכל עניין יהודי\ארץ-ישראלי\אמוני, חשו בנוח לבגוד ולזרוק את חבריהם למלחמת הקודש על שלימות ארץ ישראל וביטחון יושביה החוצה.

אז מה עושים תוהים בקול, רבים. בעיני, אין שאילה, מאחר שאני לא אתן את קולי למי שבגד. ומאידך, לא למי שאם כל הצער שבדבר ועם אהבת ישראל רבה אליו, ה"ה הלוחם בעוז למען עם ישראל וארצו, איתמר בן גביר, שלפי כל הסקרים, לא עובר את אחוז החסימה. כי לקלפי לא באים בכדי להפגין זעם וגם לא כעס, שם בוחרים בחירה שמחזקת את מי שמייצג את ערכיך.

יש מי שמציע להצביע ליהדות התורה שזו מפלגה שאמנם אינה מושלמת בעיני ואולם בסה"כ היא יהודית וגם בסה"כ, ימנית ולהכניס את יצחק פינדרוס שהוא איש ימין מובהק לכנסת. חמישה ימים, זה אמנם לא הרבה זמן, אבל זה מספיק זמן בכדי להכריע בהתלבטות.

 הלל טננבאום מאלון שבות, מגורש מנצר חזני

יש לכם מה להגיד? שלחו מאמר דעה למערכת
27.02.2020

1. גם אני כמוך אבל החלטתי יהדות התורה (מרא דאתרא)

הם התנגדו להסכם אוסלו (מי שלא מאמין שיבדוק) הם היו אז באופוזיציה. ש"ס נמנעו בתנאי שיהיה משאל עם בידיעה שהיה אז גוש חוסם עם הערבים וההסכם (שהיה במתכונת הצבעת אמון/אי אמון בממשלה) עבר בתמיכת הערבים בכל מקרה והם פרשו מהממשלה.

דווח על תגובה לא ראויה
27.02.2020

2. מזכירה נשכחות (מיכל)

יהדות התורה רצה לממשלת העקירה של שרון שר"י
תמורת 290 מליון ש"ח, השתתפו בהשמדת גוש קטיף.
מפלגה ראויה....ללא ספק....

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מטפלים בקורונה. ארכיון צילום: Nati Shohat/Flash90

שלוש מורות בגימנסיה העברית בירושלים נדבקו בקורונה: בית הספר נסגר לשבוע

קרא עוד