סגור

גנץ הגיע לביקור ניחומים בבית משפחת אנסבכר

בני גנץ הגיע לניחום אבלים בבית משפחתה של אורי אנסבכר ז"ל בתקוע, שנרחצה על ידי מחבל בעין יעל

חדשות כיפה
ו באדר א'
,
11 בפברואר, 2019 13:02
יו"ר מפלגת

יו"ר מפלגת 'חוסן לישראל' בני גנץצילום: פלאש 90

יושב ראש מפלגת חוסן לשיראל, בני גנץ, הגיע לניחום אבלים בבית משפחתה של אורי אנסבכר ז"ל, שנרצחה על ידי מחבל בעין יעל בשבוע שעבר. 

אורי אנסבכר ז"ל, בת שירות בת-19, נרצחה ביער סמוך לעין יעל. המחבל עראפת ארפאעיה, הובא היום להערכת מעצר. בחקירתו שיחזר ארפאעיה את שעשה: הוא יצא מביתו בחברון כשבידו סכין והלך לכיוון הכפר בית ג'אלה. כשצעד לכיוון היער - הבחין באורי, תקף ורצח אותה. ארפאעיה נעצר לפני כשנתיים בכניסה להר הבית כשבכיסו סכין מטבח גדולה. 

אתמול פעלו כוחות בחברון ומיפו את ביתו של ארפאעיה. המיפוי בוצע לצורך בחינת אפשרות להריסת הבית. אם יוחלט לבצע את ההריסה - המהלך ייעשה רק בעוד כמה שבועות עד כמה חודשים, לאחר השלמת הליכים משפטיים ועבודה הנדסית נוספת.

אמש (א') הגיע ראש הממשלה לביקור ניחומים במשפחת אנסבכר. במהלך הביקור הודיע נתניהו להוריה של אורי כי מניע הרצח הוא לאומני. 

11.02.2019

1. ביבי (אזרח)

קודם אני משתתף בצער המשפחה...ביבי מי הפקיר את מדחת יוסף אתה ביבי והימין ההרסן שהוא הורס את המדינה..מי אמר לך שגנץ שמואל הוא ימין חזק כמו יעלון שהוא עזב את הליכוד ההרסן והגזען תושבי המדינה הצביעו רק גנץ שלא יהיה מאוחר חבל על המידנה הזואת תהרס מביבי והימין ההרסן.....

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

רכבו של הצעיר לאחר שנורה על ידי השוטרים  צילום: דוברות המשטרה

ביטוח לאומי יכיר בפלסטיני שנחשד כמחבל כנפגע פעולות איבה

קרא עוד