סגור

גורם המעורה בפרשת הרב אלון ל'כיפה': "הוא הודה שהכול נכון"

הרב, שצעיר התלונן בפורום תקנה ולמספר רבנים בכירים כי פגע בו מינית, הודה במיוחס לו, כך טען הגורם, בפגישתו עם הרב חיים דרוקמן, הרב שמואל אליהו והרב יעקב אריאל

משה ויסטוך
כו בכסלו התשעט
,
04 בדצמבר, 2018 18:17
הודה? הרב אלון בפרשיה הקודמת

הודה? הרב אלון בפרשיה הקודמתצילום: פלאש 90. דוד ועקנין

לאחר שהוגשה נגדו, בפורום תקנה ובפני רבנים בכירים, תלונה על פגיעה מינית, גורם המעורה בפרשה החדשה של הרב מוטי אלון מסר הערב (שלישי) ל'כיפה' כי הוא הודה במעשים המיוחסים לו.

"הסיפור נכון. הוא הודה שהכול נכון", אמר הגורם שבקיא בפרטי הפרשה החדשה שמסעירה את הציונות הדתית בפרט ואת השיח הציבורי בכלל.

נגד הרב אלון, שהורשע בשנת 2013 במעשים מגונים בקטין ונידון לשנת עבודת שירות, הוגשה לפני כחודש וחצי, כך נחשף על ידי מערכת 'עובדה', תלונה חדשה מפי צעיר שהגיע להתייעצויות עמו בנושאים שונים, אך במהרה קיבלו המפגשים אופי מיני. הצעיר התלונן בפני פורום תקנה, שדן בעבר גם בתלונות קודמות נגד הרב, וחבריו ייעצו לו להתלונן במשטרה.

בהמשך פנה המתלונן גם למספר רבנים בכירים, הרב יעקב אריאל, הרב שמואל אליהו והרב חיים דרוקמן, והם נפגשו עם הרב אלון. בדיווחים נוספים נאמר כי בעקבות המפגש, ולאחר שהבין  כי הצעיר תיעד חלק מהמעשים, הוא החליט להשעות את עצמו מהעברת שיעורים וממגע עם תלמידים באופן פרטי.

יש לציין כי הרב דרוקמן היה מגדולי המתנגדים לפורום תקנה, בעקבות חשיפת המקרה הקודם לפני מספר שנים, ובמשך השנים הגן על הרב ואפשר לו להעביר שיעורים בישיבת אור עציון. מהרב מוטי אלון וסביבתו טרם נמסרה תגובה

06.12.2018

1. לא כבוד גדול (יעקב)

חברים , אולי מספיק עם כל הפרוט , מי הרבנים שנפגשו איתו וכו' . הכל פורסם כבר בכלי התקשורת מדוע ללעוס מחדש

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
העברת
מתנות
לאביונים
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

כנס דת ומדינה צילום: ללא

בחירות 2021: דת ומדינה לאן?

קרא עוד