בשורה לתושבי בנימין: הקלה לפקקים בחיזמא

במטה השר ארדן עדכנו את ראשי המועצה כי נמצא התקציב המיועד לאיוש המחסום בכביש הטבעת המזרחית, מה שמנע עד כה את פתיחתו. אחרי שנים של עמידה בפקקים בכניסה לי-ם, יזכו התושבים בקרוב להקלה משמעותית

חדשות כיפה 11/06/18 17:24 כח בסיון התשעח

בשורה לתושבי בנימין: הקלה לפקקים בחיזמא
המחסום בכביש הטבעת המזרחית, צילום: ללא קרדיט

כחודש לאחר שהושלמו העבודות בכביש הטבעת המזרחית המחבר את יישובי בנימין לירושלים, הודיע היום בצהריים ראש מטה השר לביטחון פנים גלעד ארדן לסגן ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ, כי הוחלט לאשר את התקציב המיועד לאיוש המחסום אשר יאפשר את פתיחת הכביש בעוד כחודש. 

הכביש המחבר את יישובי בנימין מהיישוב ענתות לכיוון הגבעה הצרפתית יקל מאוד על הכניסה הצפונית לירושלים ויאפשר לבאים מכיוון חיזמא לבחור לדלג על פקקי פסגת זאב ולנסוע מהכביש החדש. 

הכביש, שהמועצה האזורית בנימין פעלה להקמתו, מומן על ידי משרד התחבורה ובוצע ע"י חברת מוריה. העבודות הסתיימו לפני כחודש, אך ללא תקציב למימון גורמי הביטחון שעתידים לאייש את המחסום לא ניתן היה לפתוח את הכביש.

גנץ (משמאל עם אלי גיגוזין, מנהל הפרויקט

גנץ (משמאל עם אלי גיגוזין, מנהל הפרויקטצילום: ללא קרדיט

ראש המועצה אבי רואה וסגנו ישראל גנץ נפגשו בעניין זה עם השר ארדן לפני כשלושה שבועות בדרישה לפתוח את הכביש באופן מיידי, והיום הם עודכנו ע״י ראש מטה השר כי התקציב נמצא והכביש ייפתח בעוד כחודש.

סגן ראש המועצה והמועמד לראשות מועצת בנימין, ישראל גנץ, בירך על הודעת השר, ואמר: ״אני שמח לבשר לתושבי בנימין כי אחרי מספר שנים של עבודה מאומצת כביש הטבעת המזרחית עומד להיפתח. לפני זמן קצר התבשרתי שהשר ארדן הורה על איוש המחסום. נוודא ביצוע, ומעתה נחיה קצת יותר טוב בבנימין - גם בנסיעה על כביש הטבעת המזרחית״.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר