פרוייקט הסקי הדתי

גם רוצים: בן ודהן ויוגב יתמודדו על ראשות הבית היהודי

סגן השר אלי בן דהן הודיע כי יתמודד על ראשות המפלגה, לאחר עידן בנט ושקד: "בכוונתי לקחת אחריות על המפלגה ולהוביל אותה לטובת הציבור שלנו". גם מוטי יוגב הודיע כי יתמודד על התפקיד

חדשות כיפה 30/12/18 08:50 כב בטבת התשעט

ראש בראש? בן דהן ויוגב, צילום: דוברות ח"כ מוטי יוגב
ראש בראש? בן דהן ויוגב, צילום: דוברות ח"כ מוטי יוגב

מי יירש את בנט? סגן שר הביטחון, ח"כ אלי בן דהן, הודיע הבוקר (א') כי יתמודד על ראשות מפלגת הבית היהודי, במקומו של נפתלי בנט, שעזב את המפלגה יחד עם איילת שקד ושולי מועלם

"יש לנו אתגר גדול", אמר סגן השר בן דהן בראיון ל'כאן' רשת ב', "מפלגה ימנית ציונית דתית יש רק אחת - וזו הבית היהודי. כמי שנבחר במקום השלישי במפלגה וכיהן כחלק מהנהגתה, בכוונתי לקחת אחריות על המפלגה ולהוביל אותה לטובת הציבור שלנו".

ח"כ מוטי יוגב הודיע גם הוא כי יתמודד על ראשות הבית היהודי, בראיון ל'כאן מורשת' אמר יוגב: "אני אתמודד כעת לראשות הבית היהודי. בהנהגת בנט ושקד הנושאים הדתיים פחות קיבלו את הקדימות, ואת זה אני אתקן". יוגב הוסיף כי שמע על המהלך לראשונה רק אתמול בערב, בשיחה עם בנט; "פעם ראשונה שמעתי על המהלך הזה אתמול בלילה בשיחת טלפון מבנט. זה מצער". יוגב הוסיף כי "לא הופתעתי מהצעד של השניים, שיתוף פעולה לא היה גם קודם לכן וזה השתקף בהכרזה אתמול".

בראיון לשרון גל בגלי ישראל וערוץ 20 הודיע חבר הכנסת מוטי יוגב על כוונתו להתמודד לראשות מפלגת הבית היהודי: "בתקופה האחרונה הייתה לכאורה בושה להרים את דגלי הציונות הדתית. אנחנו נרים את דגלי עם ישראל, תורת ישראל, ארץ ישראל ומדינת ישראל. נחזק את דגלי הציונות הדתית, במרכז ובפריפריה.
אישית אני מתכוון לקחת אחריות זו ולהתמודד על ראשות מפלגת הבית היהודי וכמובן להפכה למפלגה דתית- לאומית וחברתית, שציבור בוחריה יחוש בה שותף ומשפיע על דרכה.".

כזכור, הבוקר דיווחנו לראשונה ב'כיפה' כי גם חבר מרכז הבית היהודי, ארז צדוק, יתמודד על ראשות המפלגה

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר