סגור

פגיעה ישירה בישיבת ההסדר בשדרות: צפו בתיעוד

רקטה פגעה פגיעה ישירה בישיבת ההסדר "אפיקי דעת" בשדרות, בזמן שיעור בבית המדרש. ראש הישיבה הרב פנדל: "התורה, הציונות והחיים ממשיכים. אנחנו נבנה שוב את הגן הזה שליד הישיבה והוא יהיה הגן הכי יפה בעיר"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
כט בשבט התשפ
,
24 בפברואר, 2020 13:18
ארכיון: פגיעת רקטה בישיבת שדרות

ארכיון: פגיעת רקטה בישיבת שדרותצילום: ישיבת אפיקי דעת שדרות

הירי לדרום התחדש לפני הצהריים (ב'), ובמטח האחרון זוהו שתי פגיעות ישירות בעיר שדרות, אחת בחצר בית ושנייה בגן שעשועים הסמוך לישיבת ההסדר העיר.

מיד לאחר השמע הפיצוץ התארגן צוות ההתערבות המיוחד המורכב מתלמידי הישיבה לתת מענה לנפגעי הלם ולהרחקת סקרנים ממקום הנפילה.

 

ראש ישיבת ההסדר בשדרות, הרב דוד פנדל, סיפר על האירוע: "תוך כדי שיעור של הרב אשר וייס נחת טיל מטרים ספורים מהשיעור ובתוך גן משחקים, זה מה ששכנינו מעזה מאחלים לנו. אנחנו בונים גנים והם הורסים - וזה לא יעצור אותנו. התלמידים שלנו התפזרו בבתים הסמוכים על מנת לבדוק שכולם בסדר ויחזרו לספסלי הישיבה בקרוב כי התורה, הציונות והחיים ממשיכים".

הרב פנדל הבטיח: "אנחנו נבנה שוב את הגן הזה שליד הישיבה והוא יהיה הגן הכי יפה בעיר. אנחנו חזקים".

מאיגוד ישיבות ההסדר נמסר: "בשעות קשות אלו אנו מחזקים את חיילי צה"ל הנלחמים באויב ואת תושבי הדרום הנצורים בביתם. אנו גאים בקידוש ה' של תלמידי ישיבת שדרות הן בלימוד התורה שאיננו פוסק והן בסיוע שהם מעניקים לסביבה במסגרת צוותי החירום. בנועם דרכיהם ובמסירותם הם מבטאים את המסירות של ישיבות ההסדר לתורה ולחברה הישראלית - בשגרה ובחירום".

24.02.2020

1. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
21.03.2020

2. אשר וייס לא מוסמך לפסוק . (אשר וייס.)

אשר וייס לא מוסמך לפסוק לחרדים!!! אחרי שמסר דרשה אצל המזרוחניקים נקודה. הוא אולי ואולי מוסמך לפסוק לחילונים ותו לא. אשר וייס לא מוסמך לפסוק לחרדים!!! אחרי שמסר דרשה אצל המזרוחניקים נקודה. הוא אולי ואולי מוסמך לפסוק לחילונים ותו לא. אשר וייס לא מוסמך לפסוק לחרדים!!! אחרי שמסר דרשה אצל המזרוחניקים נקודה. הוא אולי ואולי מוסמך לפסוק לחילונים ותו לא.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון צילום: נתי שוחט, פלאש 90

מסתמן: הסגר יוארך בשבוע לפחות

קרא עוד