סגור

שר הביטחון מינה את זיו שילון למוביל תהליך הרפורמה באגף השיקום

בעקבות הטרגדיה של איציק סעידיאן והסערה שהתעוררה סביב היחס של משרד הביטחון להלומי קרב, שר הביטחון הודיע כי תתבצע רפורמה באגף השיקום וזיו שילון יוביל את התהליך

שירה שור, חדשות כיפה
ג באייר התשפא
,
15 באפריל, 2021 21:46

צילום: Yonatan Sindel/Flash90

בעקבות הטרגדיה של איציק סעידיאן, הלוחם הלום הקרב שהצית את עצמו בתחילת השבוע מול משרדי אגף השיקום, שר הביטחון בני גנץ הודיע כי אגף השיקום יעבור רפורמה. "זיו שילון, גיבור ישראל שנפצע קשה מאוד בגבול רצועה עזה, יוביל את התהליך המקיף שיכלול הקמת ועדה ציבורית", הוסיף גנץ.

בעקבות המקרה של סעידיאן והסערה שהתעוררה סביב היחס של משרד הביטחון להלומי קרב, שר הביטחון הודיע כי הרפורמה שתתבצע באגף השיקום תתרחש הן בתקציב והן בהבנה.

 

 

"לאורך החודשים האחרונים, עוד טרם המקרה הטרגי של איציק סעידיאן, קיימנו במשרד הביטחון שורה של פעולות מתוך הבנה כי נדרשת באגף השיקום רפורמה מקיפה. לא רק בתוספת תקציב, אלא גם בהבנה לתחושות הפונים ומה שעובר עליהם" אמר גנץ.

עוד הוסיף שר הביטחון: "בקרוב צפוי להסתיים המכרז לבחירת ראש אגף שיקום חדש, אשר יפעל במשותף עם הצוות ועם עובדי האגף המסורים, בכדי להביא לשינוי הנדרש במהירות האפשרית. כולי תפילה שאיציק שנלחם בגבורה בשג'עייה, ימשיך להילחם גם בפציעה הקשה וינצח אותה. ליבי ומחשבותיי איתו ועם משפחתו".

 

16.04.2021

1. זקוק לכסף להרחבה או להקמת עסק משלך? (Larry Fox)

אנו מציעים כל מיני הלוואות בריבית נמוכה של 3%. ניסית להשיג הלוואות מבנקים ללא הצלחה? זקוק בדחיפות לכסף כדי לצאת מהחובות? זקוק לכסף להרחבה או להקמת עסק משלך? קבל הלוואה מאחת מחברות ההלוואות המובילות בבריטניה. אתה רשאי ללוות לאורך כל תקופה בין שנה ל -25 שנים וללוות כל סכום מ -2,000 ליש"ט ל -50,000,000.00 ליש"ט לכל מטרה. אתה יכול להגיש בקשה באמצעות whatsapp: +14092051142 או בדוא"ל: larryfox2017@hotmail.com

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עמית סגל צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

עמית סגל נגד התקשורת הישראלית: "אין כאן סימטריה"

קרא עוד