סגור

בני גנץ במפגש הבטחוני בקפריסין: "עלינו להיות מאוחדים מול איומי הטרור"

שר הביטחון גנץ בסיום מפגש ביטחוני עם שרי הביטחון של קפריסין ויוון: "ישראל מחויבת כמו תמיד לתמוך במדינות הבוחרות בשלום". על שיתוף פעולה בין המדינות אמר: "יחזק את יכולות ההגנה שלנו וייצור אלפי משרות לכל שלוש הכלכלות"

חדשות כיפה
כה בחשון התשפא
,
12 בנובמבר, 2020 19:54
גנץ עם שרי ההגנה של קפריסין ויוון

גנץ עם שרי ההגנה של קפריסין ויווןצילום: ללא

שר הביטחון, בני גנץ, נפגש עם נשיא קפריסין, ניקוס אנסטסיאדיס, במהלך מפגש ביטחוני עם שרי הביטחון של קפריסין ויוון. גנץ קיים גם פגישות עם שרי ההגנה המקבילים - שר ההגנה של קפריסין, צ'ארלמבוס פטרידס, ושר ההגנה של יוון, ניקולאוס פנאגיוטפולוס. במהלך הפגישה נשא גנץ נאום על השותפות הבטחונית בין שלושת המדינות. 

"השותפות בינינו מבוססת על מחויבות הדדית לקידום יציבות, שיתוף פעולה ושלום ברחבי המזרח התיכון, וכמו כן על הקשרים החמים בין בני עמנו - שמקורם בתרבויות עתיקות הנושאות מורשת של דמוקרטיה וקידמה" אמר גנץ. עוד הוסיף: "ישראל מחויבת כמו תמיד לתמוך במדינות הבוחרות בשלום. למרבה הצער, לא כל המדינות בחרו בדרך זו, ועל המדינות השואפות לשלום להישאר מאוחדות ומוכנות להתמודד במשותף מול האיומים הנשקפים ממשטרים רדיקליים, וארגוני טרור".

גנץ התייחס לשיתוף הפעולה התעשייתי בין המדינות ולפרויקטים הביטחוניים שנידונו: "קידמנו כאן שיתוף פעולה רחב היקף בתעשייה, שיחזק את יכולות ההגנה שלנו וייצור אלפי משרות לכל שלוש הכלכלות. אני מאמין שהטכנולוגיות המתקדמות שלנו, הבדיקות המהירות והיחסים הטובים בינינו, יכולים לעזור לנו להפעיל מחדש, במהירות ובשגשוג את התיירות ואת השיתוף הכלכלי בין מדינותינו."

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בחינת בגרות. ארכיון צילום: נעם רבקין פנטון, פלאש 90

הבגרות תצומצם לחמישה מקצועות בלבד

קרא עוד