סגור

גנץ לקושנר: "נפעל יחד כדי לוודא שהעליונות הביטחונית הישראלית תישמר"

הסתיימה פגישת שר הביטחון ושר החוץ, עם היועץ הבכיר לנשיא ארה"ב וחברי המשלחת האמריקאית המבקרת באזור. על הנורמליזציה עם האמירויות אמר גנץ: "מבקש להודות לג'ארד קושנר באופן אישי ולמשלחת כולה על מאמציה החיוביים לכונן שלום באזורנו"

חדשות כיפה
י באלול התשפ
,
30 באוגוסט, 2020 19:24
בני גנץ

בני גנץ צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הסתיימה פגישת שר הביטחון בני גנץ ושר החוץ גבי אשכנזי עם היועץ הבכיר לנשיא ארה"ב, ג'ראד קושנר, היועץ לביטחון לאומי של ארה"ב, רוברט אובריאן, השליח למשא ומתן בינלאומי, אבי ברקוביץ והשליח המיוחד בנושא איראן, בריאן הוק וחברי המשלחת האמריקאית המבקרת באזור.

בפגישה בירך השר גנץ את קושנר על הצלחתו של הממשל האמריקאי להביא לפריצת דרך בנורמליזציה מול איחוד האמירויות וציין כי הוא רואה בכך בשורה משמעותית לחיזוק היציבות במזרח התיכון. גנץ אמר כי הוא בטוח ששותפות נוספות יהיו צד להסכמים בקרוב וכי טוב יעשו הפלסטינים אם יפסיקו לעמוד בסירובם לשיח ויחזרו לשולחן המו"מ. 

שר הביטחון הדגיש כי הוא נכון לפעול יחד עם הממשל האמריקאי בכדי למצוא את הדרכים הנכונות לוודא שהעליונות הביטחונית הישראלית, החיונית ליציבות האזורית, נשמרת.

המשתתפים דנו במאמצים המשותפים לבלום את ההתפשטות והתוקפנות האיראנית ולמנוע את התחמשותה הגרעינית. הם הביעו את נכונותם לפעול בשיתוף פעולה עם כל מדינה אשר נכונה לעשות את הדבר הנכון והנחוץ בעת הזו - אמברגו נשק כולל ואפקטיבי.

שר הביטחון גנץ, אמר בסיום: "אני מבקש להודות לג'ארד קושנר באופן אישי ולמשלחת כולה על מאמציה החיוביים לכונן שלום באזורנו ועל מחויבותה של ארה"ב לביטחון ישראל. נמשיך לעבוד ביחד באופן רציף, כדי לקדם את האינטרסים האסטרטגיים והערכים המשותפים שמדינותינו חולקות.
 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ראש המוסד וראש הממשלה צילום: Haim Zach/GPO

לקראת כינון יחסים עם מדינה ערבית נוספת: ראש המוסד שוחח עם ראש ממשלת בחריין

קרא עוד