סגור

רשת מוסדות בני עקיבא תנהל את אולפנת מרכז שפירא

הרשת תרחיב את פעילותה גם לתחומי המועצה האזורית שפיר לאחר שנבחרה במכרז להפעיל את אולפנת מרכז שפירא. מנכ"ל רשת מוסדות בני עקיבא אלחנן גלט: "אנו בטוחים כי בשיתוף פעולה עם המועצה נשכיל לבנות קומות נוספות בפואמה החינוכית המתקיימת באזור"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
כז בסיון התשפ
,
19 ביוני, 2020 11:13

צילום: דוברות מועצה אזורית שפיר

בהתמודדות על הפעלת אולפנת מרכז שפירא שערכה המועצה האזורית שפיר, נבחרה רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא להפעלת האולפנה שעתידה להצטרף בשנת הלימודים הקרובה אל עשרות האולפנות והישיבות שפועלות ברחבי הארץ ומשתייכות לרשת מוסדות בני עקיבא.

ראש המועצה האזורית שפיר אדיר נעמן, ברך על הבחירה: "אנו נרגשים לקראת העבודה המשותפת מול רשת בני עקיבא, המועצה האזורית שפיר חרתה על דגלה את החינוך כערך עליון ואין לנו ספק כי שיתוף פעולה זה יחזק את הערכים וההישגים. אולפנת מרכז שפירא הצליחה כבר בשנותיה הראשונות לבסס את מעמדה כאחת מהאולפנות המובילות בארץ ואנו נמשיך ונפעל למען המשך השגיות פורצת דרך. רשת בני עקיבא שותפה גם היא  לתפיסת עולם זו, ומהווה שותפת דרך לחינוך לערכים, להישגים ולהצלחה".

מנכ"ל רשת מוסדות בני עקיבא אלחנן גלט: "אנו פועלים בשיתוף פעולה לאורך שנים רבות עם המועצה האזורית שפיר ועם תושביה בתחומים שונים. אנו שמחים לצרף את האולפנה הצעירה והמבטיחה שהוקמה בשנים האחרונות כחלק מההתרחבות המרשימה של משפחות צעירות באזור שפיר והסביבה ובטוחים שבשיתוף פעולה עם אדיר נעמן וצוותו נשכיל לבנות קומות נוספות בפואמה החינוכית המתקיימת באזור".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
סגן שר הבריאות יואב קיש צילום:  Yonatan Sindel/Flash90

בעיצומו של המשבר: יואב קיש ביקש להוסיף מקלחת פרטית בלשכה החדשה

קרא עוד