חדשות כיפה

הבטחת יו"ר הבית היהודי: ריבונות בגוש עציון, תוך שנים ספורות

במהלך חנוכת בית ספר חדש בנווה דניאל, אמר שר החינוך לתלמידים: "עד שתסיימו ללמוד, גוש עציון יהיה חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל". ח"כ מועלם רפאלי: "צעד נוסף לקראת ריבונות במקום"

בנט, נאמן ומועלם רפאלי בטקס חנוכת בית הספר בנווה דניאל

בנט, נאמן ומועלם רפאלי בטקס חנוכת בית הספר בנווה דניאלצילום: מועצת גוש עציון

שר החינוך נפתלי בנט השתתף הבוקר (ב') בטקס חנוכת בית הספר "אורות עציון" בנווה דניאל, והבטיח כי תוך שנים ספורות תחול ריבונות ישראלית באזור.

"עד שתסיימו את בית הספר, גוש עציון יהיה חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל והחוק הישראלי יחול בו באופן מלא", אמר בנט לתלמידים. "בזמן שאתם לומדים בבית הספר, אתם יוצקים את הרוח של בית הספר שתמשיך גם לילדים שלכם", הוסיף.

ראש מועצת גוש עציון, שלמה נאמן, העניק לבנט תמונת הוקרה של תלמידי בית הספר, ואמר: "גוש עציון ממשיכה לשים את החינוך בראש מעייניה. אנחנו נשארים גאים במערכת שקיימת בגוש עציון. היום אנחנו ממשיכים לפתח ולהעמיק את המסורת שלנו בהשקעה במוסדות החינוך. 

"מעבר לעובדה שאנו חונכים בתי ספר חדשים - 'אורות עציון' בנים ובנות - אנו בונים ומייסדים כאן קריית חינוך חדשה שתהיה מהמובילות בארץ. זה המקום לומר תודה לעמותת 'אורות עציון', למשרד החינוך והעומד בראשו נפתלי בנט ולכל מי שעמל ופעל לפתיחת בי"ס".

יו"ר סיעת הבית היהודי, ח"כ שולי מועלם רפאלי, אמרה כי "חנוכת שני בתי ספר חדשים של 'אורות עציון' ביישוב שלי היא חגיגה כפולה ומכופלת - הצטרפות של עוד זוגות צעירים, עוד משפחות ועוד ילדים לגוש עציון וחיזוק האחיזה בארץ ישראל.

התלמידים, צוות המורים והמורות וההנהלה, התרגשו מאוד, אבל לא רק הם - גם שר החינוך נפתלי בנט ואני התרגשנו מאוד מהאירוע שמבטא תקיעת יתד נוסף באדמות הגוש, צעד נוסף לקראת ריבונות במקום. גאה להיות חלק מקהילת גוש עציון".
 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מועצת הרבנות הראשית צילום: דוברות הרבנות הראשית לישראל

בג"צ פסק: חברי הגוף הבוחר - נבחרים בלבד

קרא עוד