חוזרים לבתי הכנסת: אילו עלוני שבת חוזרים לתפוצה?

עם השמועות על פתיחת בתי הכנסת בקרוב, גם עלוני השבת מתכננים לחזור לתפוצה לקהל הרחב. אז מי העלונים שנוכל שוב לדפדף בהם בקרוב?

חדשות כיפה 05/05/20 22:06 יא באייר התשפ

חוזרים לבתי הכנסת: אילו עלוני שבת חוזרים לתפוצה?
עלוני שבת, צילום: כיפה

לאחר הפסקה של מספר שבועות, חלק מעלוני השבת צפויים לחזור לדפוס בשבת הקרובה. כזכור עם סגירת בתי הכנסת חלק מהעלונים יצאו לחופשה וחלק המשיכו בתפוצה דיגיטלית. 

העלונים "עולם קטן" ו"מצב הרוח" חזרו להפצה בדפוס כבר לפני שבועיים.  יש לציין כי "עולם קטן" עשה הפסקה של שבת אחת ולאורך כל התקופה התעקש להמשיך ולצאת בדפוס ולהיות מחולק בנקודות הפצה. 

העלונים "שבתון" ו"קרוב אליך" יחזרו לדפוס בשבת הקרובה וזאת לאחר שהופצו לאורך כל התקופה באינטרנט וברשתות החברתיות. עלון "גילוי דעת" שהופץ גם הוא בדיגיטל ו"שבת בשבתו", שלא יצא לאור מאז פורים, מתכננים לחזור אלינו בדפוס החל משבוע הבא.  גם "שיחת השבוע" של חב"ד מתכנן לחזור בשבוע הבא וכמובן שהכל כפוף ככל הנראה לפתיחת בתי הכנסת 

בעלון הפופלרי "שביעי" טרם הודיעו על מועד חזרה. העלון הפסיק לצאת אחרי פורים וטרם ברור מתי הוא יחזור.  

כאמור, נראה כי הדברים תלויים גם בהחלטתמשרד הבריאות לגבי ההנחיות לפתיחת בתי הכנסת. ויש סיכוי כי אם בתי הכנסת ישארו סגורים, גם עלוני השבת יוותרו על ההדפסה. אך כאמור, נכון לעכשיו מסתמן כי בתי הכנסת יפתחו בקרוב והתחרות על לקיחת עלוני השבת עוד תשוב

אילוסטרציה

אילוסטרציה. בתי הכנסת נפתחים מחדשצילום: shutterstock

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר