סגור

סגן ראש מועצה קיבל מינוי נוסף

סגן ראש מועצה אזורית חדשה לגוש עציון - יצחק פריד, שיקבל לידיו גם סמכויות בתחום הביטחון ושרותי החירום בגוש. "אדם מוכשר ואהוב על הבריות"

משה סלע, חדשות כיפה
יז בטבת התשפ
,
14 בינואר, 2020 8:09
יצחק פריד

יצחק פרידצילום: ללא

אושר מינויו של סגן ראש המועצה האזורית גוש עציון, יצחק פריד,  לראש שלוחת המועצה במזרח הגוש. המועצה תסיים בשבועות הקרובים את הקמת שלוחת מזרח גוש עציון בישוב תקוע. סגן ראש המועצה האזורית גוש עציון, יצחק פריד, שמינויו כסגן במשרה חלקית אושר ביום ראשון, יעמוד בראש שלוחת המזרח. פריד ימשיך במקביל בעבודתו כרב בתיכון 'דרך האבות', ינהל את משרדי המועצה בשלוחה, יקבל קהל ויהיה אחראי על פעולות השלוחה.

בנוסף, קיבל לידיו פריד סמכויות בתחומי הביטחון ושירותי החירום של המועצה. בימים אלו המועצה תשלים סקר בקרב התושבים במזרח הגוש שעל פי תוצאותיו ייבנה סל שירותים יעילים, מהירים ומקצועיים בשלוחה שתפתח במזרח הגוש.

התקדים של פתיחת השלוחה הוא אחד היעדים שהציבה המועצה, ופריד שנבחר למליאה כנציג הישוב תקוע, תפוי להתחיל את תפקידו בתקופה הקרובה. 

ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן בירך: "אנו שמחים לבשר שאישרנו בישיבת המליאה את מינויו של יצחק פריד מתקוע כסגן בשכר במשרה חלקית, בנוסף לעבודתו כאיש חינוך. מבחינתנו מדובר בחלק חשוב ממהפך השירות שאנו שואפים אליו ואני סמוך ובטוח שיצחק שהוא איש אשכולות, בן גוש עציון ואדם מוכשר ואהוב על הבריות. יידע ליצור מענה אמיתי וליצוק תוכן ומשמעות לתפקיד. בהצלחה רבה יצחק, הצלחתך היא הצלחת גוש עציון כולו".
 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נשיא טורקיה, רג'פ טאיפ ארדואן צילום: shutterstock

ארדואן מאיים: "לא נאפשר העברת אדמות פלסטיניות לאף אחד"

קרא עוד