פרוייקט הסקי הדתי

סיוון רהב מאיר בראיון פרידה

רגע לפני שהם עולים על טיסה התארחו הזוג מאיר לראיון וידיאו. סיוון: "אני בן אדם נורא חנון, בורגנית, מסודרת, גם בעלי, אנחנו די שמרנים. זו טלטלה"

חדשות כיפה 12/08/19 09:47 יא באב התשעט

יוצאים לשליחות. סיון רהב מאיר, צילום: מדף הפייסבוק של סיון רהב מאיר
יוצאים לשליחות. סיון רהב מאיר, צילום: מדף הפייסבוק של סיון רהב מאיר

בשיחה, רגע לפני הטיסה, שהכל כבר ארוז (כמעט), מדברים הזוג סיון רהב- מאיר ובעלה ידידיה מאיר על העזיבה. "התייעצתי המון בחודשים האחרונים. זאת הרפתקה", הודתה רהב-מאיר, "אני בן אדם נורא חנון, בורגנית, מסודרת, גם בעלי, אנחנו די שמרנים. זו טלטלה. אנחנו הורים לחמישה. זה שילוב של כל מנעד הרגשות, געגוע להורים, לחברות, לשכנים ולמשפחות, אבל יש גם באוויר הרגשה של 'ואוו', שזה למטרה מסוימת, אנחנו לא נוסעים סתם. יש פה שליחות, חשיבות, משמעות. זה נותן כנפיים".

"אנחנו הולכים לבית שלא ראינו, בתי ספר וגנים לילדים שלא ראינו, שכונה שאנחנו לא מכירים. הכל נבחר דרך וואטסאפים", מספרת רהב-מאיר, "אנחנו מקווים שהתבססות שלנו שם תהיה טובה, כי המטרה היא לצאת ולפעול. אני מרגישה שלא באנו רק ללמד אלא גם ללמוד, השליחות היא גם להרצאות ולתורה אבל גם שליחות עיתונאית. מעניין אותי לסקר, לשמוע ולשדר חזרה".

כשהם נשאלים מה גרם להם להחליט לעזוב את הכל ולנסוע, מספרת סיון : "אני לא מרגישה שאני עוזבת, אני מרגישה שאני מרחיבה. הקהל, העם היהודי, הרבה יותר גדול ממה שנמצא כאן בארץ. אני מתה על הקהל הישראלי ואמשיך לשדר את השיעורים מניו יורק, המסגרות יישמרו, אבל בשנה-שנתיים האחרונות התחלנו נסיעות כמעט כל חודש לקהילות בארצות הברית. זה פשוט קרה, קהילה רדפה קהילה, יצאנו למסעות כאלה קצרים כל פעם, וההרגשה היא שיש המון המון מה לעשות שם".

האם גם ידידה מתרגש מהנסיעה? "אני מקווה שזה יום שמח, אני לא יודע. רק כשנגיע לשם אני אדע אם זה שמח או עצוב, יש כל כך הרבה נעלמים. איך הילדים יסתדרו, האם יהיה להם יותר טוב או פחות טוב".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר