מדוע אברי גלעד מסרב להתראיין לעיתון הארץ?

איש התקשורת הימני סרב להתראיין לעיתון הארץ לאחר שנכתב עליו מאמר דעה המכנה אותו גזען:"יש לי רק בעיה אחת עם זה. אמא שלי מנוייה לעיתון וקוראת אותו"

חדשות כיפה
ה בתמוז התשעט
,
08 ביולי, 2019 18:16
אברי גלעד. לא מתנצל

אברי גלעד. לא מתנצלצילום: פלאש 90. אורן נחשון

אברי גלעד, איש התקשורת הימני, הסביר בפוסט תקיף ברשתות החברתיות שסירב להתראיין לעיתון לאחר שפעם נוספת נכתב עליו מאמר המכנה אותו גזען. 

"אני קורא היום בעיתון הגולים בארצם, הארץ, מאמר מרכזי העוסק בי, וכולו קללות מחרידות. "גזען מבחיל" קורא לי הכותב עודה בשאראת. ואני נזכר איך לפני חצי שנה אני ראיינתי את אותו עודה, לרגל ספר ילדים שכתב, ספר ילדים ערבי ראשון, ונלחמתי לקיים את הראיון למרות שאמרו לי שהספר בינוני, כתוב גרוע, יומרני להחריד, ועשיתי זאת כי אני בעד העדפה מתקנת, ולמרות שאיני מראיין סופרי ילדים אף פעם, אמרתי - פה חייבים להרים, ספרות ילדים ערבית זה עניין חשוב ומבורך, אז לא משנה, נשתדל" כותב גלעד.

גלעד מוסיף: "השתדלתי בשבילך, אדון בשאראת, וקיבלת ראיון סופר מפנק, וגירגרת מעונג, והודית בכל לשון. ורק באה לך הזדמנות שקר לדקור אותי מאחור, זה מה שעשית. השתמשת באמירה שלי שנותקה מהקשרה ביד רעים כדי לתפור לי תיק גזענות, והתנפלת עלי, למרות שאתה עצמך חווית את האי-גזענות שלי על בשרך. מבחיל."

שדרן הטלוויזיה הסביר: "אתמול פנתה אלי עיתונאית ב"הארץ" וביקשה ראיון. אמרתי לה שאיני מתראיין לעיתון הזה ולרשת אל מנאר. איני מתראיין לכלי התקשורת של האוייב. והאמת שלקרוא לעיתון הגולים כלי תקשורת זאת הפרזה, ובעצם מדובר בעלון שהולך ומאבד את קוראיו, וסופו שיסגר, וכותביו יסעו לברלין, ושם ימשיכו להוציא דיבת ישראל בגרמנית שבורה.

גלעד סיים את הפוסט עם בקשה כואבת: "והאמת שלא ממש אכפת לי מזה שממורמרי שוקן מקללים אותי אפילו בלי לנמק, יש לי רק בעיה אחת עם זה. אמא שלי מנוייה לעיתון וקוראת אותו, ונעצבת מאד מכל זה. אמא, כל הטינופת שכותבים על הבן שלך לא קשורה אלי, זה רק שיקוף של מצבם הפנימי. עוד מעט הם נוסעים מכאן, ויהיה לך שקט".

בואו לבחור את אנשי השנה שלכם
08.07.2019

1. לאברי גלעד טעות אחת (שמוליק)

המתגרמנים לא יכולים לנסוע מכאן מאחר ולהבדיל מהגרמנים הם עצלים מכדי ללמוד גרמנית ו/או לעבוד קשה, ללא קשר הם יכחדו מאחר ורוב מנויי הארץ לא מתרבים והקמת משפחות ברוכות ילדים מנוגדת לתפיסת עולמם.

דווח על תגובה לא ראויה
10.07.2019

2. הכל בסדר, אברי גלעד לא שונה משום "חוזר ב-" (אלישיב)

כל אלה ששונאים את עצמם ואת הווייתם ועושים "שינוי", מתנהגים בדיוק כמו היצור הזה. לא צריך להתרגש, הוא לא היחיד שמצביע על עצמו בתיעוב במחשבה שהשתנה, אבל הוא לא. אף אחד לא משתנה בגיל כזה, וגם אברי גלעד נשאר היצור שאותו הוא כל כך אוהב לשנוא.

דווח על תגובה לא ראויה
10.07.2019

3. עיתון של הגזענים אל ארד צודק אברי מי שיורק עליך אל תיתן לו את הלחי השניה (צדוק התקוה)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גשם בירושלים, השבוע צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

התחזית להמשך החג: ירידה בטמפרטורות וסיכוי לגשם

קרא עוד