סגור

אורח מפתיע בכנסת: חתן התנ"ך העולמי החדש

סיעת איחוד מפלגות הימין העניקה שי מיוחד ליונתן ויסמן, שזכה בחידון התנ"ך העולמי לנוער ביום העצמאות. הרב רפי פרץ: "זו הציונות הדתית במיטבה, מניפים דגלים של מסורת וחיבור אמיתי להסטוריה שלנו מאז ומקדם"

חדשות כיפה
ח באייר התשעט
,
13 במאי, 2019 16:35
חתן התנ"ך עם הרב רפי פרץ

חתן התנ"ך עם הרב רפי פרץצילום: ללא

יו"ר הבית היהודי הרב רפי פרץ, ויו"ר האיחוד הלאומי ח"כ בצלאל סמוטריץ', ביחד עם כל חברי סיעת איחוד מפלגות הימין, פתחו את ישיבת הסיעה הראשונה בכנסת הנוכחית בהענקת שי מיוחד ותעודת הערכה לחתן התנ"ך העולמי החדש יונתן וייסמן.

ח"כ הרב רפי פרץ: "אנחנו פותחים את ישיבת הסיעה הראשונה שלנו באירוח של חתן חידון התנך. זה לא סתם. הציונות הדתית גאה במוסדות שלה ופירות שהם מגדלים. זו הציונות הדתית במיטבה, מניפים דגלים של מסורת וחיבור אמיתי להסטוריה שלנו מאז ומקדם".

ח"כ בצלאל סמוטריץ': "כבוד גדול לארח את יונתן. ספר הספרים שלנו הוא מגדלור של מוסר ואמת המאיר לנו ולעולם כולו. פתיחת המושב החדש יחד עם התנ"ך זו קריאת הכיוון שלנו אל עצמינו פנימה ואל העם כולו. מאחל לכולנו,  לחברי הסיעה, לחברי הקואליציה והאופוזיציה מושב מוצלח. בעז"ה נצליח לנהל את הויכוחים ביניינו באופן ענייני ונפעל כמיטב יכולתינו למען אזרחי ישראל".

13.05.2019

1. הרעיון להביא את חתן התנ,"ך (ישראלית)

הוא רעיון מבורך ועולה בקנה אחד עם אמירתו של הרב פרץ, שכל ילד צר יך שיהיה לו תנ"ך. הבעיה היא שרבים וטובים כבר אינם מבינים את שפת התנ"ך

דווח על תגובה לא ראויה
15.05.2019

2. הנבואה קופצת בזמן (נסיעות בזמן)

ל1
זה לא רק שפת התנך זה רוח התנך. הוא לא שכלתני אל תנתחו אותו. התנך צריך להיות מונח מקוטלג בעולם האגדה מרוב הפנטזיה שיש בו אבל הוא עצמו כולו אמת בשונה מהאגדות. צריך לגדל ילדים על ראיית מלאכים על דיבור עם אלוהים על מוח נבואי. הנבואה היא מעשית מאוד בכל תחומי החיים והיא אידיאליסטית. היא באמת אנחנו והיא מטריקס התנך. התנך הוא מאמר של נסיעה בזמן הוא ספר על מכונה נוסעת בזמן. את הנסיעה הזו צריך לשחזר שזה אומר להפוך את המדינה למינהרת זמן ולהקים את התנך לתחיה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אברהם חסנו הי"ד צילום: באדיבות המשפחה

מאסר עולם למחבל שרצח את אברהם חסנו הי"ד

קרא עוד