רחלי רוטנר נגד אריה קינג - הפיוס

רחל רוטנר חושפת שהסכימה להתנצל אופן אישי מול דב קלמנוביץ' אחרי שצחקה על מראהו, במטה המפלגה השתמשו בזה להתנגח בה וזה לא נגמר בזה

מירב כהן 12/09/18 20:25 ג בתשרי התשעט

רחלי רוטנר נגד אריה קינג - הפיוס
דב קלמנוביץ', צילום: באדיבות המצולם

הסיפור בין העיתונאית, רחלי רוטנר וסיעת המאוחדים בירושלים לא הסתיים. רוטנר חשפה בפוסט שפרסמה בפייסבוק כי דובר הסיעה התקשר וביקש ממנה להתנצל בפני דב קלמנוביץ באופן אישי. 

כזכור, תמונתו של דב קלמנוביץ', המתמודד ברשימת מפלגת 'מאוחדים' למועצת עיריית ירושלים פרוסה בכל רחבי העיר כחלק ממסע הקמפיין של המפלגה למועצת העיר. למרבה הצער, קלמנוביץ' נפצע באורח קשה במהלך האינתיפאדה הראשונה ונכווה בכל חלקי גופו. 

רוטנר, שלא ידעה על עברו, צחקה בעמוד הפייסבוק שלה על מראהו: "למה לבחור אין אוזניים",כתבה בפוסט כשחשבה שנעשתה עבודה ריטוש לא טובה לתמונה. הרשתות החברתיות סערו והטוקבקיסטים תקפו את חוסר רגישותה של רוטנר. רוטנר התנצלה על הדברים בפוסט נוסף שפרסמה

בהמשך חשפה רוטנר כי דובר מטעם התנועה התקשר אליה וביקש שתתנצל בפני קלמנוביץ' באופן אישי. רוטנר הסכימה ובתנאי שלא ינצלו את האירוע לטובת הקמפיין והגדלת המנדטים תוך כדי התנגחות בה. רוטנר ציטטה בפוסט את הדובר כשטען: "ברור לא נוציא את זה מפה, זה את מולו". למרות התחייבותו של הדובר,כעבור מספר דקות יצאה הודעה מטעם  מטה המפלגה של אריה קינג שתוקפת את אמירותיה של רוטנר. "לסחוט עוד שני קולות ימניים ששונאים את רחלי רוטנר, זה כבר יותר שפל מהטעות שאני עשיתי כשחשבתי שיש טעות בפוטושופ"

לאחר החשיפה של רוטנר, התקשר אליה ראש הסיעה, אריה קינג, ויישר איתה את ההדורים. הפוסטים של שני הצדדים נמחקו מהפייסבוק. 

 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר