מבוכה באולפן: הח"כ הטיח "מי בחר בך?" - בשר לשעבר

ח"כ חנוך מילבציקי ונחמן שי התארחו יחד בפאנל ב"כאן". תשובה של מילבציקי לשאלת המגישה הובילה לוויכוח בצעקות באולפן שבסופו שאל שי "מי אתה?" והתשובה של מילביצקי הותירה אותו פעור פה | צפו

חדשות כיפה חדשות כיפה 12/06/24 22:09 ו בסיון התשפד

מבוכה באולפן: הח"כ הטיח "מי בחר בך?" - בשר לשעבר
נחמן שי, צילום: Yonatan Sindel/Flash90

במהלך פאנל שנערך בחדשות כאן, הוזמן השר לשעבר נחמן שי במקביל לח"כ הליכוד חנוך מילביצקי. מילביצקי השיב לשאלה, שי התפרץ לדבריו ובין השניים התפתח ויכוח בצעקות שהסתיים ברגע מביך במיוחד בו חבר הכנסת אמר לשי "מי בחר בך?", ושי בתגובה הטיח: "תעשה גוגל. אתה יודע עם מי אתה מדבר?".

עימות בצעקות

ח"כ מילביצקי טען בדבריו כי אין טעם לעשות הסכמים עם חיזבאללה, ויש להרוס אותם. השר לשעבר, נחמן שי, התפרץ לדבריו ואמר "מה זאת אומרת להרוס את חיזבאללה, אני לא הבנתי". ח"כ הליכוד זעם על שי והעימות בין השניים התפתח בשניות ספורות.

במהלך הויכוח כינה מילביצקי את שי "תבוסתני", "חסר ידע", וטען שהוא עושה "דה -מורליזציה". הוא אף הטיח בשי "אתה שייך לדור ישן, ואתם הובלתם אותנו לפיאסקו חסר תקדים". נחמן שי אמר בתגובה: "זה מתחת לכבודי לדבר איתך".

חנוך מילביצקי

חנוך מילביצקי, צילום: Erik Marmor/Flash90

"תעשה גוגל ותבין מי מדבר איתך"

שי המשיך ואמר: "אני לא יודע מי אתה ומי הסמיך אותך להגיד מה נכון ומה לא נכון". האמירה הזו קוממה את מילביצקי שאמר: "אני נבחר ציבור, אתה נבחרת פעם למשהו?", והותיר את שי פעור פה: "אתה צוחק ממני? היית בארץ בשנים האחרונות?".

מילבציקי לא ויתר ואמר לו: "אני נבחרתי במפלגה עם פריימריז. אני לא יודע איפה אתה נבחרת". שי אמר בתדהמה: "תגיד, אתה חבר כנסת או קשקשן? אני נבחרתי חמש פעמים בפריימריז. אתה יודע מה? יש לי הצעה בשבילך - תעשה גוגל ותלמד ממנו עם מי אתה מדבר".