הדרמה המשפחתית של עדן בן זקן: "לא הפסקתי לבכות"

הזמרת המצליחה החליטה לחרוג ממנהגה ולשתף את העוקבים באינסטגרם בדרמה הרפואית שעבר בנה: "ניתוח שנחשב קל יחסית, אבל יש משהו בילדים שהופך אותך לחוסר אונים ונותן לך הרגשה שאף פעם לא הרגשתי"

חדשות כיפה חדשות כיפה 21/05/24 10:37 יג באייר התשפד

הדרמה המשפחתית של עדן בן זקן: "לא הפסקתי לבכות"
עדן בן זקן, צילום: שי פרנקו

עדן בן זקן היא אמנם אחת הזמרות המצליחות בישראל כבר עשור, אך את חייה האישיים והמשפחתיים היא מעדיפה בדרך כלל לשמור לעצמה. הפעם החליטה בן זקן לחרוג ממנהגה ולשתף בדרמה המשפחתית שעברו היא ובעלה שוקי. בנה הבכור, מישל בן ה-4, עבר ניתוח בקע. "ניתוח שנחשב קל יחסית, ברוך השם", הבהירה הזמרת, "אבל יש משהו בילדים שהופך אותך לחוסר אונים ונותן לך הרגשה שאף פעם לא הרגשתי, שאין איך לעזור. במיוחד בהרדמה המלאה".

עדן בן זקן: "הבן שלי עבר ניתוח, רגעים לא קלים"

בפוסט שפרסמה בן זקן בחשבון האינסטגרם שלה, לצד תמונות מבית החולים, היא תיארה: "רגעים לא קלים של לחכות לתשובה שנגמר הניתוח ועבר בהצלחה. וברגעים האלה ראיתי את כל ההורים בבית החולים וחשבתי על כל ההורים שעוברים ניתוח יותר קשה לילדים או ניתוחים שיותר קשה לפתור ולא הפסקתי לבכות כי ילדים זה הכול בחיים שלנו, למענם אנחנו חיים. אז אני רוצה לחזק אתכם, הורים יקרים, שהכל יעבור בשלום ותהיו חזקים, ואם יש לי אופציה לעזור לכם לשמח את הילדים אני תמיד פה. מאחלת לכולם בריאות, הכי חשוב מהכל".