מגישת ערוץ 14 תוקפת את דובר צה"ל: "זה מה שאתה רוצה הגרי?"

בתוכנית הבוקר של ערוץ 14 הגיבה המגישה טל מאיר לדברים שפרסם דובר צה"ל על הצורך ב"חלופה שלטונית שתפעיל לחץ על החמאס". "למה אתה נוגע בעניינים מדיניים?" אמרה בשידור

חדשות כיפה חדשות כיפה 15/05/24 15:46 ז באייר התשפד

מגישת ערוץ 14 תוקפת את דובר צה"ל: "זה מה שאתה רוצה הגרי?"
דובר צה"ל, הצליח לעצבן את המגישה, צילום: דובר צה"ל

בזמן שצה"ל ממשיך בלחימה בעזה ואף מרחיב את הפעילות, עומדות ברקע שתי שאלות עיקריות: מה יהיה עם רפיח ומי ישלוט בעזה ביום שאחרי חמאס. בתדרוך שערך אתמול (ג'), אמר דובר צה"ל כי "לגבי חלופה שלטונית לחמאס, זאת שאלה שצריך להפנות לדרג מדיני. התפקיד שלנו בצה"ל זה לפרק את המקומות בהם חמאס חוזר חזרה ומנסה להקים את עצמו מחדש. אין ספק שתחליף שלטוני מייצר לחץ על חמאס, אבל זו שאלה לדרג מדיני".

המגישה פנתה להגרי: "למה אתה הולך לשם"

הבוקר, מגישת תוכנית הבוקר של ערוץ 14, טל מאיר, תקפה את דבריו של הגרי וטענה כי אסור לו להיכנס בכלל לדיון בנושאים הללו. "למה אתה הולך לשם" אמרה, "למה אתה מכניס את עצמך לאירוע הזה? אתה שייך לצבא למה אתה בכלל רומז לסוגייה מדינית. ברור מה זה סוגייה מדינית, יהיה איזה גורם חיצוני, כנראה הראשות הפלסטינית או גורם אחר שלא שונה מהרשות, זה הולך לשם".

גולדן, הבוקר

מאיר וגולדן מתוכנית הבוקר. צילום: צילום מסך ערוץ 14

"זה היום שאחרי מבחינתך?"

בהמשך תיארה איך הרשות הפלסטינית מעודדת טרור ואף מאדירה את טבח ה-7 באוקטובר ותהתה: "זה מה שאתה רוצה הגרי, לשם אתה חותר? זה היום שאחרי מבחינתך?". לאחר מכן צייצה ברשת X: "שהדרג הצבאי יתמקד ובכן, בצבא".