עדן חסון לא הופיע השנה ביום העצמאות - והוא מודה על הרגע הזה

יום העצמאות השנה זימן עמד בסימן המלחמה ורבים לא הצליחו לחגוג כבכל שנה וכך גם אמנים רבים. הזמר עדן חסון שיתף כי השנה בחר שלא להופיע לאחר שני רבות והוא הודה על הרגע הזה. ומה הוא מאחל לשנים הבאות?

חדשות כיפה חדשות כיפה 14/05/24 18:53 ו באייר התשפד

עדן חסון לא הופיע השנה ביום העצמאות - והוא מודה על הרגע הזה
עדן חסון, לא הופיע השנה, צילום: יניר סלע

מיליוני ישראלים חוגגים היום (ג') את יום העצמאות אך בניגוד לתחושות בשנים רגילות, השנה עומד היום בצל המלחמה ואירועי ה-7 באוקטובר והשמחה לא באמת שלמה. ביטוי לצורה הייחודית בה נחגג השנה יום העצמאות, היה אפשר לראות בטקס המשואות אמש שהיה ללא קהל ועמד גם הוא בסימן אירועי השנה החולפת.

אחרי שנים רבות: עדן חסון לא הופיע בערב יום העצמאות

מדי שנה, ערב יום העצמאות מתאפיין במופעים הגדולים שמארגנת כל עירייה או מועצה והזמרים המצליחים בישראל עוברים מבמה לבמה כשלעיתים הם מספיקים ארבע וחמש הופעות בערב אחד. הזמר עדן חסון שיתף את עוקביו כי השנה לא הופיע ביום העצמאות לאחר שנים ושיתף בתחושות.

יום העצמאות ה-75 בירושלים

יום העצמאות, קצת שונה צילום: Yonatan Sindel,Flash90

"אולי זה קרה לא מהסיבות הכי משמחות, אבל אני מודה על הרגע הזה"

"ערב יום העצמאות הראשון מזה 6 שנים שאני עם המשפחה" כותב חסון, "בשנה רגילה, בשעה הזאת אני בדיוק מתחיל את ההופעה השלישית, ומסיים את האחרונה בערך ב-2 בלילה". הוא מתייחס לסיבה בגללה לא הופיע: "אולי זה קרה לא מהסיבות הכי משמחות, אבל אני מודה על הרגע הזה".

ומה בשנה הבאה? חסון מקווה לשוב ולהופיע: "מאמין ומקווה שבשנה הבאה אבקר שוב ב-5 ערים בערב, אשיר, ארקוד ואשמח אתכם כשתהיה סיבה אמיתית לחגוג יום עצמאות ושנרגיש עצמאיים באמת ושהחטופים יחזרו הביתה".