בגלל הבחירות: מועצת בנימין ממנה מנכ"ל חדש

בעקבות מערכת הבחירות, המנכ"ל הנוכחי יהודה אליהו יוצא, ובמקומו ייכנס אילן רום לתפקיד מנכ"ל מועצת בנימין | ראש המועצה ישראל גנץ על אליהו: "איש ערכי, לזכותו נזקפים הישגים אדירים לבנימין שאת רובם יודעים מעטים"

נועה שטרנברג, חדשות כיפה 26/06/22 20:40 כז בסיון התשפב

בגלל הבחירות: מועצת בנימין ממנה מנכ"ל חדש
אילן רום, צילום: דוברות בנימין

מנכ"ל מועצת בנימין יהודה אליהו החליט לסיים את תפקידו במועצה כדי שיוכל להתגייס למערכה של המחנה הלאומי בבחירות הקרובות.  בצהרים כתב גנץ לעובדי המועצה כי "אליהו החליט להתגייס למשימה ולהירתם לשליחות הלאומית של ניצחון המחנה הלאומי בבחירות ולשם כך, יהודה מתכוון להתפטר מתפקידו כמנכ"ל המועצה כנדרש בחוק וכדי להיות פנוי לגמרי לביצועה של משימה חשובה זו".

ישראל גנץ שיבח את שותפו לניהול המועצה בשנים האחרונות: "איש ערכי מן השורה הראשונה שכל כולו מוקדש למשימות הנעלות של עם ישראל ובראשן משימת ההתיישבות ביהודה ושומרון. ברוח זו הוא גם הוביל בכשרון ובסיעתא דשמייא את ניהול המועצה בשלש וחצי השנים האחרונות. לזכותו נזקפים הישגים אדירים לבנימין ולהתיישבות כולה שאת רובם יודעים מעטים".

גנץ: "פעלנו יחד כמו אחים ורעים בשותפות אידיאולוגית ומעשית"

ברמה האישית תיאר ראש המועצה וכתב כי "עוד בקדנציות קודמות פעלנו יחד כמו אחים ורעים בשותפות אידיאולוגית ומעשית. למדתי המון מיהודה. מהחדות שלו, מהחכמה, מהענווה ומהעצות המעשיות שתמיד קולעות בול. אני לוקח איתי צידה לדרך מהעבודה משותפת איתו למען ההתיישבות בכלל ובנימין בפרט, ואני רואה בהתגייסותו למשימה חשובה זו המשך ישיר לכך.

יהודה אליהו אומר: "בנימין בשבילי זה בית לשמו השתדלתי לפעול, והמשימה הבאה שלי היא המשך ישיר לשליחות למען ההתיישבות ולמען בנימין. יש לי שותפות רבת שנים עם ישראל גנץ עם קשר הדוק וחברי. אני סמוך ובטוח כי כראש המועצה הוא ימשיך להוביל את בנימין לשיאים נוספים".

"אילן הוא האיש המתאים להמשיך יחד"

מי שיכנס לתפקיד מנכ"ל המועצה הוא אילן רום ששימש בשנה החולפת כסמנכ"ל המועצה. רום השתחרר לפני כשנתיים בתפקיד בכיר מאד במערכת הבטחון. ישראל גנץ אומר כי "אילן איש עתיר עשייה בתחומים שונים והוכיח את התאמתו לתפקיד המשמעותי. הוא האיש המתאים להמשיך יחד בהובלת בנימין וההתיישבות קדימה".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר