זכר את המילים? צפו בבנט שר את המנון בני עקיבא

ראש הממשלה נפתלי בנט ביקר היום במחנה הקיץ "הנודד" של שבט הרא"ה בתנועת בני עקיבא. בנט שוחח עם החניכים ושמע מהם על החוויה מהמחנה ולסיום שר איתם את המנון התנועה

חדשות כיפה 27/07/21 18:23 יח באב התשפא

בנט עם החניכים, צילום: קובי גדעון/ לע"מ
בנט עם החניכים, צילום: קובי גדעון/ לע"מ

בנט הגיע היום (ג') למחנה בני עקיבא בהרי ירושלים, בנט סיפר לחניכים על החיבור שלו לתנועת בני עקיבא, על ימיו כמדריך וכקומונר בסניף ילדותו בחיפה וחילק את סיכות המחנה למדריכים ולמדריכות. בתום הביקור נערך מפקד סיום כשרה"מ הצטרף לשירה משותפת עם החניכים של המנון המדינה והמנון התנועה.

בביקור השתתפו גם ח"כ ניר אורבך שבתו קומונרית בתנועה ומזכ"ל התנועה יאיר שחל. ראש הממשלה, נפתלי בנט אמר לחניכים: "לפעמים חושבים שרואים 'כוכב נולד'. כל חלום שיש לכם, לא משנה אם זה במוסיקה, בטכנולוגיה, באומנות או בעולם התורה ולימוד התורה - אי אפשר להשיג את זה בלי המון מאמץ.

מה שייחד את חברי עמנואל מורנו ז"ל - הוא כל הזמן עזר. כשצריך היה להכין ארוחה בסוף ניווט או ארוחות בסוף מסע, תמיד הוא היה ראשון בללכת על זה ולעזור והכל. כשאני מתעצל לעשות משהו, אני תמיד שואל את עצמי 'מה עמנואל היה עושה?' ואז מבצע את המשימה. אלה הדברים שבונים את האישיות שלנו, המאמץ המתמיד והתרומה לאחר. אני רוצה לאחל לכם באמת שתתאמצו ושתתמידו.       
בני עקיבא היה בשבילי מקום שקיבלתי בו המון ערכים. זה באמת הבית שתרם לי כ"כ הרבה למהלך החיים. זה דבר נפלא".

ח"כ ניר אורבך הוסיף ואמר כי: "תנועת בני עקיבא היא תפארתה של הציונות הדתית.  היא תנועה של עם. אני נרגש כל פעם מחדש לפגוש את חניכיו  של רבי עקיבא מניפים יחד את דגל עם ישראל, תורת ישראל וארץ ישראל. בני נוער שבונים עוד קומה  של אהבת הארץ והמולדת. קדימה בני עקיבא הידד במעלה".

מזכ"ל בני עקיבא יאיר שחל אמר לסיום: "המפגש עם רה"מ הינו מפגש בלתי אמצעי עם סמל הממלכתיות של מדינת ישראל. הפעם לראשונה רה"מ של מדינת ישראל גם מכיר וחווה מקרוב בצעירותו את הפעילות המשמעותית של התנועה- כחניך, כמדריך וכקומונר. על תנועות הנוער להוביל ולחנך, כשהמפגש היום הוא חלק בלתי נפרד מהחינוך לממלכתיות של דור העתיד של מדינת ישראל."

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר