סגור

ניקול ראידמן מאוהבת בחבר כנסת מימינה: "בדקתי, ואתה נשוי לצערי"

הידוענית העלתה סרטון לסטורי בו היא נותנת את דעתה על האירועים הפוליטיים האחרונים: "בנט מגלומן יותר ממני", "ליברמן שר האוצר, כמו לשים חתול ליד קערת חלב". אבל נקודה רגישה יש לה דווקא למי שמרד: "חתיך הורס וגבר שבגברים"

חדשות כיפה
כט בסיון התשפא
,
09 ביוני, 2021 16:53

צילום: by Miriam Alstre/FLASH90

חבר הכנסת מימינה, עמיחי שיקלי, ספג בשבועות האחרונים תגובות רבות על סירובו לתמוך בממשלת השינוי בראשות בנט ולפיד. בין המבקרים ישנם לא מעט מגוש הימין שברכו את שיקלי, אבל אמירת תמיכה כמו שקיבל היום (ד') טרם נשמעה כמוה. 

ניקול ראידמן, הידוענית המעושרת, העלתה סרטון לסטורי ובו נתנה את הטון שלה לאירועים הפוליטיים האחרונים, ואת מורת הרוח שלה ממפלת גוש הימין. אך ראידמן מצאה נקודת אור בכל המצב, בדמותו של ח"כ שיקלי: "לא הכל שחור. יש גם את פינת הפרגון היומית לעמיחי שיקלי שיצא גבר שבגברים. עמד על העקרונות שלו, עמד על האידיאולוגיה שלו וראוי להיות נבחר ציבור. מעריכה אותך, מצדיעה לך."

מתברר שראידמן לא דיברה רק על הערכה אידיאולוגית והקפידה לחלוק את התרשמותה הכללית מחבר הכנסת הצעיר. "חוץ מזה שאתה חתיך הורס ועשיתי ויקיפדיה אז אתה נשוי, לצערי. בקיצור, שיקלי, אם ביבי פורש, וכשהוא פורש, אני מצביעה לך. אתה מבחינתי הגבר שבגברים והפוליטיקאי הכי הגון שיש לנו כרגע. לילה טוב שיקלי, לאב יו".

עוד לפני דברי השבח לשיקלי, ראידמן ניהלה תקיפות נגד אנשי הימין שהצטרפו לגוש השינוי. תחילה, תקפה את יו"ר מפלגת ימינה וראש הממשלה המיועד: "גיליתי שבנט יותר מגלומן ממני. כנראה שהוא מת להרגיש את העובש והקילופים בבלפור. הוא פשוט משקר במצח נחושה לכל המדינה, ולמצביעים". גם ליברמן היה נתון לביקורת: "אביגדור הולך להיות שר האוצר הבא, זה כמעט כמו לשים חתול ליד קערת חלב. אני באופן אישי בעד ממשלת אחדות ולא ממשלת הזיות אבל בסדר, נחיה ונראה כמה זמן הם ישרדו אולי עד התקציב הבא."

 

09.06.2021

1. התרבות הזאת לא לנו. כי בליבנו אש! (גיל)

דווח על תגובה לא ראויה
09.06.2021

2. מותר גם לך להיות אישתו (יודעת דבר)

על פי תורה, מותר לגבר לחיות עם מספר נשים.

כן, גם לאשכנזים.

הגאון מוילנא אמר שאם היה לו כוח, היה הולך מקהילה לקהילה לבטל את מנהג אבותם של חרם דרבנו גרשום, מפני שבזה תלויה הגאולה......

על פי החוק הישראלי אסור לשאת נשים, אבל בהחלט אפשר להיות אישה כידועה בציבור, גם על פי תורה.

דווח על תגובה לא ראויה
13.06.2021

3. התחזות לעיתונות דתית. בחייכם (כיפה אדומה צהובה)

דווח על תגובה לא ראויה
14.06.2021

4. שחררי כבר (יורם)

ניקול שחררי כבר , מי את ומה את ?? מה תרומתך לחברה בישראל ?? את מגדירה אנשים שלהם תרומה משמעותית למדינה ואני במקומך הייתי מתחיל שתכתבי במה את טובה ? במה תרומתך חוץ מלסנוור אנשים בכסף שכנראה בחיים לא היית זוכה לו לולא זה שהתעמר בך שנים . את רדודה ואישית גם אם היו משלמים לי משכורת חודשית צלא הייתי מוכן להיות איתך 10 דקות .

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שגב נגד סגל צילום: פלאש 90

מולי שגב זועם: "עמית סגל חושב שאנחנו עובדים אצלו"

קרא עוד