מינוי מפתיע: מנכ"ל חדש למרכז יעקב הרצוג

בקיץ הקרוב, יכנס מנכ"ל חדש למרכז יעקב הרצוג, ומי שנבחר לתפקיד הוא עו"ד יונתן דובוב. יזם ופעיל חברתי, איש תרבות ותקשורת, מנהל ומייסד "גולה". "אחרי למעלה מעשור בו הצלחנו להצמיח את התרבות היהודית, אני ממשיך לאתגר הבא והחשוב"

חדשות כיפה 22/04/21 20:50 י באייר התשפא

מינוי מפתיע: מנכ"ל חדש למרכז יעקב הרצוג
עו"ד יונתן דובוב, צילום: שילה גרנביץ

תנועת הקיבוץ הדתי ומרכז יעקב הרצוג מודיעים הערב (ה') כי בתום תהליך איתור ממושך וממצה, נבחר עו"ד יונתן דובוב לתפקיד מנכ"ל מרכז יעקב הרצוג. לתפקידו החדש, יכנס דובוב בקיץ הקרוב.
                                                                                                                                                דובוב, הוא יזם ופעיל חברתי, איש תרבות ותקשורת, הוא מנהל ומייסד "גולה", מיזמי תרבות יהודית ישראלית, בירושלים ופתח תקווה, איש תקשורת ופובליציסט. יונתן הוא בוגר בית המדרש רשות רבים, תכנית עמיתים למנהיגות דיאלוגית ומכילה של מרכז הרצוג, ובוגר תכנית מנדל למנהיגות בתרבות יהודית. דובוב מתגורר ברחובות, נשוי לצילה, יליד ברית המועות ומוביל תהליכים לחיבור בין המגזרים השונים.   
                                                                                                                                                דובב הודה על הבחירה בו, ואמר: "דווקא אחרי השנה החולפת, ניתן לראות בבירור כי התרבות היהודית היא חלק משמעותי מתוך מארג החיים הישראלי. למרות ואולי בגלל כל הוויכוחים, היא מהווה פתח לחיבור בין כל חלקי העם, מבלי לוותר על הייחודיות של כל אחד ואחת".

"מרכז יעקב הרצוג שפועל כבר למעלה משלושה עשורים, הוא ציר מרכזי ומוסד מוביל בתוך התרבות הזו, וכמנכ"ל שגם בוגר אחת התכניות של המרכז, אנו נמשיך לחזק את מעמדו ובד בבד נצעיד אותו ביחד אל עבר האתגרים החדשים של העידן הנוכחי. אחרי למעלה מעשור בו הצלחנו להצמיח את התרבות היהודית, אני ממשיך לאתגר הבא והחשוב, ומודה לוועדת האיתור, לוועד המנהל, לקיבוץ הדתי ולשותפיי לעשייה המתוכננת על הבחירה".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר