סגור

מנכ"ל חדש לבית היהודי

יו"ר הבית היהודי חגית משה מודיעה כי מנכ"ל המרכז הקהילתי ״קרן ילדנו ומכרזי תקוותנו" בישראל, יגאל דנינו, מונה לתפיד יו"ר המפלגה. "נבחר מתוך מועמדים רבים ויכהן כמנכ"ל המפלגה מתוך תחושת שליחות ומחויבות לציונות הדתית"

חדשות כיפה
יט באדר התשפא
,
03 במרץ, 2021 9:57

צילום: דוברות

יו"ר הבית היהודי, חגית משה, הודיעה הבוקר (ד') כי יגאל דנינו נבחר לכהן כמנכ"ל המפלגה. דנינו משמש כיום כמנכ״ל המרכז הקהילתי ״קרן ילדנו ומכרזי תקוותנו" בישראל. בתפקידו, יחליף דנינו את ניר אורבך, שהפסיד למשה בבחירות לתפקיד יו"ר הבית היהודי, ולאחר מכן עבר למפלגת ימינה ושובץ ברשימתה לכנסת ה-24 במקום ה-6.

דנינו בן ה-58, נשוי לד"ר אפרת דנינו, אב לחמישה ותושב ירושלים, בנו של ח"כ מר דוד דנינו מטעם המפד"ל. דנינו הוא איש מפלגה ותיק אשר משמש בתפקידים ציבוריים רבים: חבר הוועד של הפועל המזרחי, חבר הנהלה ב"תפארת בנים", לשעבר יו"ר המועצה הדתית גני תקווה.

בהודעה הרשמית, כתבה משה: "בעת הזו, עם הצורך לשקם את מפלגת הבית היהודי וחיזוק הסניפים ברחבי הארץ, יגאל דנינו הוא האדם הנכון לתפקיד. הניסיון הניהולי הרב שצבר לאורך השנים והצלחותיו בזירות השונות, מבטיחות את הצלחתו בתפקיד החשוב של מנכ"ל המפלגה".

משה הוסיפה כי "יגאל נבחר מתוך מועמדים רבים ויכהן כמנכ"ל מפלגת הבית היהודי מתוך תחושת שליחות ומחויבות לציונות הדתית. אאחל לו המון בהצלחה בדרכנו המשותפת".


 

03.03.2021

1. הבית הלאומי בגרעון של מיליונים. מאיפה יש כסף לשלם לו? ( ש.)

דווח על תגובה לא ראויה
03.03.2021

2. יגרל איש ראוי ומוצלח מאוד! עלה והצלח (יוני)

דווח על תגובה לא ראויה
03.03.2021

3. אם המפלגה חפצת חיים שיסגרו את העסקונה הרקובה של מרכז המפלגה (מאיר)

העסקונה הרקובה של מרכז המפלגה, שחושבת שהיא עדיין מנהלת את המדינה והעולם, היא זאת שתקעה את ההסכם עם סמוטריץ בגלל שהבינו שהם יאבדו מכוחם, ובכך כנראה קברו את המפלגה. הדרך היחידה להציל את המפלגה היא להפטר מהמרכז שעשוי מעסקנים ליגה ח, שהיו ועד הכיתה ביסודי וחושבים שהם מנהלי העולם...

דווח על תגובה לא ראויה
04.03.2021

4. הציונות הדתית מתמקמת עכשיו בבית פוליטי רענן וחדש (תזכירו לי מי זה הבית היהודי?)

דווח על תגובה לא ראויה
04.03.2021

5. אחרי שזחלו ימינה וותרו על הערכים, היום סרוגים מבינים שיש רק מפלגה אחת שתלחם על כל הערכים שלה (מנגנון ישן ומקובע)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לוסי אהריש צילום: הדס פרוש-פלאש 90

איזה לאום מופיע בתעודה הלידה של אדם אהריש הלוי? אמו לוסי חושפת

קרא עוד