גנץ החליט למנות את רחל טבת-ויזל לנציבת קבילות חיילים

בעקבות המלצת ועדת האיתור בראשות מנכ"ל משרד הביטחון, החליט שר הביטחון למנות את יועצת הרמטכ"ל לענייני מגדר לשעבר לתפקיד נציבת קבילות חיילים. "היא תוביל את מערך נציבות קבילות החיילים באופן שיסייע לחיילים, ביושרה, בהגינות ובנחישות"

חדשות כיפה 11/12/20 12:23 כה בכסלו התשפא

רחל טבת-ויזל, צילום: ללא
רחל טבת-ויזל, צילום: ללא

שר הביטחון בני גנץ, אישר היום (ו') את המלצת ועדת האיתור בראשות מנכ"ל משרד הביטחון אלוף (במיל') אמיר אשל, למנות את תא"ל (במיל') רחל טבת-ויזל לנציבת קבילות חיילים. זאת לאחר שנתיים בהן התפקיד אוייש על ידי מבקר מערכת הביטחון, תא"ל (במיל') איתן דהן, כממלא מקום.

טבת-ויזל, שכיהנה כיועצת הרמטכ"ל לענייני מגדר, מכהנת כיום כמנכ"לית הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. עוד שימשה בתפקידים משמעותיים בפרקליטות הצבאית, וכשופטת ונשיאה בבתי הדין הצבאיים. היא תהיה האישה הראשונה בתפקיד זה.

גנץ שוחח עם טבת-ויזל, וציין בפניה כי לצד האתגרים המבצעיים, האתגר הגדול העומד בפני צה"ל הוא האתגר האנושי. היכולת לשמור על המשרתות והמשרתים, ולשמור על כל האוכלוסיות בצה"ל, היא אבן יסוד ביכולתו של צה"ל למלא את משימותיו.  גנץ הוסיף, כי "אין לו ספק שהיא תוביל את מערך נציבות קבילות החיילים באופן שיסייע לצה"ל ולחיילים, ביושרה, בהגינות ובנחישות". שר הביטחון הודה לתא"ל (במיל') איתן דהן, אשר מילא את התפקיד נוסף על תפקידו כמבקר מערכת הביטחון במסירות ובאופן ראוי.

בין המברכים הייתה גם שרת התחבורה, מירי רגב: "מברכת על מינוייה של תא״ל  רחלי טבת - ויזל לתפקיד החשוב של נציבת קבילות חיילים ואין לי ספק שהיא תמלא אותו בהצלחה רבה. רחלי תסיים במרץ הקרוב קדנציה פוריה של 4 שנים שבהם קדמה את המאבק בקטל בדרכים מתוך מסירות ומחויבות".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר