סגור

מינוי חדש במנהיגות אזרחית

חברת הכנסת לשעבר, עידית סילמן, תעמוד בראש תחום הבריאות של מנהיגות אזרחית

חדשות כיפה
טו בכסלו התשפא
,
01 בדצמבר, 2020 9:29
רון ברקאי ועידית סילמן

רון ברקאי ועידית סילמןצילום: מנהיגות אזרחית

מנכ"ל "מנהיגות אזרחית", רון ברקאי, נענה לבקשת משרד הבריאות להוביל את המאבק האזרחי אל מול נגיף הקורונה מתוך הכרה כי לארגון מעגלי השפעה ישירים עם המגוון הגדול ביותר של כל מרכיבי החברה הישראלית, וזאת באמצעות מאות עמותות וארגונים שותפים אותם הוא מייצג. (כ-15,000 עמותות רשומות בניהול תקין). 
לצורך כך מונתה בימים אלה חברת הכנסת לשעבר, עידית סילמן, לעמוד בראש תחום הבריאות של מנהיגות אזרחית.

"מנהיגות אזרחית" תחל בשיתופי פעולה רחבים יחד עם משרד הבריאות, מד"א וגורמים נוספים לטובת העלאת המודעות ומניעת התפשטות נגיף הקורונה – הן של הארגונים עצמם אל מול מקבלי השירות שלהם קרי קשישים, חולים, אנשים עם מוגבלויות, נוער בסיכון וכד', והן של הארגונים כלפי הקהילה בתוכה הם פועלים. 

"גם מדינת ישראל מבינה כעת שהניצחון על הקורונה יושג רק באמצעות איחוד כוחות בין הגורמים הרשמיים לבין היוזמות יוצאות הדופן שמגיעות מהשטח – אותן בכוונתי לרכז ולנהל באופן שיביא תוצאות מיידיות", מסרה חכ"ל עידית סילמן, והוסיפה, "אני רואה חשיבות רבה בכך שמשרד הבריאות עובד איתנו בשיתוף פעולה, באופן שיסייע לנו לחדד ולדייק את המטרות והדרישות מהארגונים והעמותות הרבים בתחומי הבריאות והפרא-רפואה כך שיסונכרנו עם צרכי מערכת הבריאות. ברצוני להודות לרון ברקאי, מנכ"ל מנהיגות אזרחית, על החשיבה והעשייה הייחודית בתקופה מאתגרת כל כך".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מאהל ההתיישבות הצעירה צילום: פורום ההתיישבות הצעירה

"המאבק נכשל": מאהל המחאה של ההתיישבות הצעירה מתפרק

קרא עוד